K – SPORT produkuje zestawy siłowni outdoor, które można wykorzystywać na użytek indywidualny. Są złożone one z drążka ogrodowego stacjonarnego i z poręczy z drabinką, w wersji standard. W dodatku, można zaopatrzyć się w kolejny uchwyt na worek, jeśli klienta interesuje street workout. Uniwersalny osprzęt do wykonywania ćwiczeń na wolnej przestrzeni jest wykonany przez zaprezentowaną markę nad wyraz precyzyjnie. Korzystając z niego można utworzyć własny street workout park. Ta siłownia zewnętrzna perfekcyjnie nadaje się do przeprowadzania intensywnych treningów kulturystycznych lub crossfitowych, bez potrzeby opuszczenia własnej posesji.

Regularne treningi powodują, że można wzmocnić wiele grup mięśniowych, ulepszyć własną formę i gibkość. Poza kondycją można również chwalić się świetnym samopoczuciem. Abstrahując od faktu, jakie ktoś ćwiczy elementy gimnastyczne, wskazane modele siłowni będzie mógł dopasować do posiadanych potrzeb. Należy w związku z tym zapoznać się z specyfikacją techniczną, żeby dopasować dla własnych oczekiwań najlepsze rozwiązanie konstrukcyjne.

Wtedy, powzięty trud w czasie treningów okaże się także rozłożony. Podciąganie na drążku to priorytet w treningu street workout. Każdy zaś osobiście podejmuje decyzję, z jaką intensywnością będzie ćwiczyć. Budowa siłowni outdoor jest trwała oraz logicznie obmyślona, wobec czego nie należy się martwić o własne bezpieczeństwo. Drążek typu drabinka umożliwia wykonanie kilkunastu sposobów chwytu, o przeróżnym rozstawie i ułożeniu rąk. To pozwala na wykonanie skutecznego treningu. W wygodny sposób można ćwiczyć: grzbiet, klatkę piersiową, ramiona oraz brzuch.

Umiejscowienie poszczególnych elementów konstrukcji pozwoli na stworzenie optymalnej powierzchni dla każdego zestawu ćwiczeń. Ma to znaczenie między innymi wówczas, gdy ktoś trenuje z workiem bokserskim lub z taśmami crossfit. Konsumenci cenią kompaktową budowę siłowni zewnętrznej, ponieważ mogą szybko złożyć taki zestaw. Później nie zostanie im nic innego jak tylko trenować na drążku i poręczach, poprawiając muskulaturę całego ciała. Patrząc na to, że trenuje się z obciążaniem swojego ciała, to nie są konieczne jakiekolwiek inne akcesoria. Siłownia zewnętrzna pozwala ćwiczyć w naturalnych warunkach, rozszerzając trening o bieg. To z kolei oddziałuje na lepszą wydolność całego ciała. Zmiana na lepsze umięśnienia ciała z zestawem street workoutowym od K – SPORT jest zapewniona.