Artyści rzęs w branży codziennie mierzą się z takimi pytaniami, a informowanie klienta to jeden z aspektów, którego nie należy lekceważyć. Aby lepiej zrozumieć ten proces i odpowiedzieć na takie pytania, konieczne jest poznanie do ostatniego szczegółu naturalnego cyklu wzrostu rzęs.

To więcej niż oczywiste, że rzęsy, jak każdy inny włos na ciele, mają cykl życia. Stale rosną i regenerują się, dlatego ich długość, widoczna gołym okiem, jest inna. Cykl życia naturalnych rzęs wynosi średnio od 60 do 90 dni, ale są osoby, które cieszą się cyklem regeneracji, który przekracza 100 dni. W zależności od ich pielęgnacji i zdrowia cykl wzrostu może różnić się w zależności od osoby, dlatego rzęsiści nie mogą zagwarantować, że przedłużanie rzęs potrwa trzy, cztery, pięć czy sześć tygodni. Wszystko zależy od higieny osobistej i szybkości regeneracji rzęs. kliknij po więcej

Rzęsa naturalna przechodzi przez trzy fazy wzrostu i aby lepiej zrozumieć ten proces, opiszemy je w następujących wierszach:

  1. faza anagenowa – rzęsy są krótkie; faza trwa od 35 do 40 dni;
  2. etap katogeniczny – jest to faza przejściowa, w której geny przestają rosnąć. Jeśli w tym okresie naturalna rzęsa wypadnie, to do końca tej fazy nowa rzęsa nie odrośnie, aby ją zastąpić;
  3. stadium telogenu – w tym okresie traci się większość genów. W tym okresie włosy odpoczywają przez około 100 dni, po czym wypadają.

Wszystkie utracone przez nas geny zostaną zastąpione nowymi, ale aby jak najdokładniej oszacować okres, w którym jedna rzęsa zostanie zastąpiona inną, należy wiedzieć, kiedy została utracona. Oczywiście jest to bardzo trudne do naśladowania. Na regenerację rzęs mogą mieć również wpływ zmieniające się pory roku, diety, problemy hormonalne, przyjmowane leki czy stres, dlatego też rzęsistka nie będzie w stanie oszacować żywotności rzęs.

Zregeneruj swoje naturalne rzęsy!

Uwielbiamy długie rzęsy, ponieważ dają natychmiastowy efekt dużych oczu i są o wiele bardziej seksowne, zwłaszcza, że ​​wymagają minimalnego wysiłku, aby dodać dramatyzmu i efektu. A ponieważ zawsze chcemy zachwycać, często poddajemy nasze rzęsy „nieludzkim zabiegom”, stosując wszelkiego rodzaju maskary i środki czyszczące, które z czasem wpływają na ich naturalny cykl regeneracji.

Dlatego postanowiłam dzisiaj porozmawiać o produkcie, który może wydobyć naturalne rzęsy z ich maksymalnej formy: Serum do wzrostu rzęs lub naturalna kuracja regenerująca rzęsy dla zachowania lokalnej notatki.

Dlaczego ODŻYWKA DO RZĘS?

Przy szerokim wachlarzu popularności, w branży kosmetycznej nie brakuje ofert. Pytanie, które musimy sobie zadać, brzmi: „ Co mam wybrać lub jak wybrać odpowiedni produkt?”

Biorąc pod uwagę, że chodzi o piękno, odpowiedni produkt zawsze musi posiadać certyfikat i być przetestowany. Bez nich ryzyko, na które jesteś narażony, jest ogromne, skutki uboczne mogą być niezliczone, od łagodnych alergii po problemy, które można leczyć tylko chirurgicznie.

Drugi krok – składniki . Mocną stroną każdego topowego produktu jest umiejętność łączenia przez producenta składników aktywnych z naturalnymi w celu uzyskania korzystnych właściwości dla Twojego organizmu.

Serum to produkt z międzynarodowym certyfikatem, idealny do cienkich i słabych rzęs. Zabieg regeneracyjny łączy aktywne składniki aloesu, żeń-szenia i argininy, wzmacnia cebulkę rzęs, niweluje stres mieszków włosowych i zapobiega ich przedwczesnemu pękaniu. Dodatkowo nadaje rzęsom blask poprzez głębokie nawilżenie i może być stosowany nawet po przedłużeniu rzęs!

Jak to stosujemy ?

Serum na porost rzęs nie powoduje alergii przy bezpośrednim kontakcie ze skórą. Przed zastosowaniem zabiegu należy zastosować płyn do demakijażu rzęs i ciepłą wodą oczyść twarz z zanieczyszczeń. Upewnij się, że Twoja skóra i oczy są wolne od kurzu, tłuszczu lub makijażu. Czysta powierzchnia sprawi, że serum znacznie lepiej przylega do linii rzęs.

Najprostszy sposób aplikacji jest podobny do maski: zaczynamy od podstawy i dalej na zewnątrz. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, ostrożnie je zdejmij przed zastosowaniem zabiegu. Po 15 minutach założysz je ponownie bez obaw. Stosuj dwa razy dziennie przed nałożeniem makijażu i przed snem.

Laminowanie, sekret rzęs i brwi divy

Po raz pierwszy o laminacji usłyszałam jakieś 2-3 lata temu i od razu ucieszyła mnie idea zabiegu, ale zajęło mi trochę czasu włączenie tej usługi do mojego portfolio. Ale kiedy nauczyłem się laminowania, zakochałem się zarówno w samym procesie, jak i jego efektach. Ale przede wszystkim podoba mi się reakcja klientek, gdy po skończeniu zabiegu patrzą w lustro i co jest niezmienne: WOW , czy to moje rzęsy? Nawet nie wiedziałam, że mam takie rzęsy…

Ponieważ w zasadzie to, co robi ta procedura, to maksymalizacja naturalnego potencjału twoich rzęs. Laminowanie rzęs to bezinwazyjny proces zginania, podnoszenia i zagęszczania naturalnych rzęs. Stosowane produkty mają nie tylko zapewnić takie rezultaty, ale także odżywiać i stymulować wzrost rzęs w miarę upływu czasu.

Opcjonalnym krokiem, ale moim zdaniem „koniecznym” , jest farbowanie rzęs, które wzmocni efekt laminowania i sprawi, że Twoje rzęsy będą wyglądały tak, jakby były cały czas nakładane tuszem do rzęs. Nie ma (naturalnych) genów, na których nie można wykonać tego zabiegu, a jedynym przeciwwskazaniem byłyby osoby, które przeszły operację świeżego oka lub mają chorobę oczu. Nie ma ryzyka uszkodzenia naturalnych rzęs, a wręcz przeciwnie sprawi, że będą wyglądały znacznie lepiej.