Opcja wynajmu okazjonalnego w Flix Cars, czyli w wypożyczalni funkcjonującej w Warszawie to opcja chętnie dobierana przez kierowców, zwłaszcza zamieszkujących w stolicy. Wynajem okolicznościowy pojazdów takich jak wypożyczalnia samochodów żoliborz sprawdzi się w wypadku: imprez, szczególnych okoliczności, sesji fotograficznych, spotkań branżowych, a także pozostałych wydarzeń podczas jakich klient chce wywołać doskonałe wrażenie. To wygodne wyjście, jakie pozwala na świetną oprawę w ważnych momentach jak chociażby dzień zaślubin lub doniosła rocznica urodzin.

Auta z warszawskiej wypożyczalni sprawdzają się też na: zaręczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, studniówki, czy osiemnaste urodziny. To także polecane wyjście na event firmowy. Luksusowe samochody można dobierać w zależności od preferencji. Jeśli zleceniodawca będzie sobie tego życzyć, auta mogą zostać ozdobione. Wszystkie samochody są po przeglądzie technicznym i mają ważne ubezpieczenie. Na konkretną uroczystość będą odpowiednio przygotowane.

Auto można rezerwować w opcji pod drzwi, z kierowcą. Kwestie szczegółowe są każdorazowo ustalane indywidualnie. Inną alternatywą wynajmu jest wynajem długoterminowy od dwóch do 4 lat. Kwota za ten wynajem jest ustalana indywidualnie. Klienci mają do wybrania luksusowe auta europejskich i amerykańskich marek w dowolnych opcjach nadwozia. W czasie wynajmu długoterminowego mają zagwarantowaną pełną opiekę: od ubezpieczenia aż po naprawę.

Wynajem długoterminowy zalecany jest kierowcom, którzy nie chcą brać kredytu. Nie muszą oni martwić się wizytami u mechanika, przeglądami, a najem mogą wybrać z możliwością przedłużenia, o ile tylko będą mieć taką ochotę. To komfortowa opcja korzystania z samochodu, bez zobowiązania się do kupna. Odgórnie ustalona opłata za wynajem pozwoli zaplanować prywatny budżet albo koszty przedsiębiorstwa. Przede wszystkim z wynajmu długoterminowego robią użytek właściciele firm, dla których zakup kilku aut dla firmy byłby kosztowny.