Respekt, autorytet, popularność. O tym marzy każdy początkujący DJ. Jednak żeby to osiągnąć oraz zrealizować swoje fantazje musimy ciężko pracować. Tak samo jest tutaj bezsprzecznie z innymi czynnikami. Musimy z pewnością tu się porządnie zareklamować. Pokazanie naszych umiejętność odnośnie wyposażenia jest też niezmiernie istotne.

Warto, abyśmy zostali rezydentami, innymi słowy osobami, które najzwyczajniej w świecie goszczą systematycznie dany klub. Nie idzie nam o imprezy i tańczenie jako kontrahent, niemniej jednak granie na takowych imprezach jako DJ. Żeby pozostać rezydentem w danym klubie należy się jednakże przedstawić z niezwykle należytej odsłony. Co od tego nie mamy jakichkolwiek wątpliwości ani zastrzeżeń. Mamy prawo powiedzieć, iż jest to niesłychanie ważne wybitnie w wielu przypadkach stosowane.

Mimo to dzięki temu mamy uznanie, sławę oraz inne tego rodzaju elementy. To jest tu przecież najważniejsze i nadzwyczaj niejednokrotnie użytkowane. Co do tego z pewnością nie mamy jakichkolwiek wątpliwości. Jesteśmy w stanie powiedzieć, iż to jest tu niezmiernie nieraz zauważane oraz spotykane na każdym kroku. Tak naprawdę, każdy DJ musi posiadać kompetentny sprzęt. Bez tego nie może on wykonywać swojej pracy i uzupełniać swojego życia muzyką. Nie chodzi nam tu wszelkie elementy i rozdaje dotyczące takim terminie instrumentów muzycznych. Przecie żaden DJ nie gra na gitarze – przetestuj Dj na wesele Śląsk. To nie jest tu powszechne ani na pewno spotykane. Ciężko to sobie nawet wyobrazić. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie oznajmić, że każdy DJ posiada specjalny sprzęt, który tutaj umożliwia granie oraz mixowanie piosenek. O to w tym wszystkim chodzi. Dodawanie wyników specjalnych. Łączenie piosenek lub inne tego typu czynniki. Takie warunki oraz takie detale ma w takim mniemaniu bezsprzecznie sprzęt DJ’a. nie jest to tania przyjemność. Wykwalifikowany sprzęt kosztuje w zasadzie niezmiernie mnóstwo pieniędzy. Mimo to warty jest swojej ceny. Idealny DJ za jedną imprezę bierze w zasadzie niezmiernie wielkie wynagrodzenie. To jednakże też zależy od klubu oraz od innych tego rodzaju czynnikowo. Jest to z pewnością niezwykle istotne oraz powszechnie używane.