Wykwalifikowani eksperci od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. proponują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w ramach wulkanizacja 24h realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, naprawę opon metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną lub proszkową, jak i weryfikację ciśnienia w oponach.

Jeżeli zaś wady opony w ciężarówce są ogromne, można w serwisie bezzwłocznie zakupić nowe opony i skorzystać z opcji ich założenia przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczepy.

Jeśli wobec tego tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, powinien nawiązać kontakt z zakładem. Im szybciej opony będą naprawione lub zmienione, tym korzystniej może wpłynąć to na dobre imię przewoźnika. Numer opublikowany jest na witrynie www, czyli nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Mobilny serwis dla TIRów proponuje też: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do właściwego warsztatu.

Naprawa albo wymiana opon to specjalność wskazanej marki. Wyważanie kół także wykonane jest tak szybko jak to umożliwione. Warto zaznajomić się z witryną serwisu, żeby przekonać się do proponowanych usług. Opony w ciężarówkach narażone są na większe obciążenia, a ich reparacja może być skomplikowana. Nie ma nazbyt wiele zakładów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą ogumienia w ciężarówkach.

Dlatego opcja zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla wielu osób atrakcyjna. Imponująca wiedza, umiejętności specjalistów oraz indywidualne podejście do zgłaszanych usterek powodują, że firma jest rekomendowana pośród kierowców tirów.