Zastanawialiście się dawno temu jak to jest, że kiedy wpiszemy w jakąś wyszukiwarkę jedno hasło dostajemy ponad tysiąc witryn internetowych, na których w większa część są informacje, które są w stanie nam się przydać? Czy kiedy tak właściwie otwieraliście jakąś stronę i otworzyła wam się do połowy nie drażniło was to oraz nie zastanawiało, z jakiego powodu? Otóż wszelkie te ilość wyników, które odpowiadają stworzonym przez nas zapytaniom mamy to właśnie dzięki twórcom witryn, a to, że jakieś witryny otwierają się nie do końca, czy też są z nimi jakieś kłopoty to w głównej mierze, też zawdzięczamy tym napomkniętym wyżej tzn. twórcom stron internetowych.

Kiedy tak właściwie już do takiego twórcy zgłosi się osoba, która pragnęłaby posiadać swoją domenę internetową, twórca- przeważnie zgrany kolektyw, analizuje to, co dana postać chce otrzymać, później robi projekt i po zaakceptowaniu takiego projektu bierze się za stworzenie samej strony – przetestuj mixedmedia gdańsk. Przy tworzeniu już samej strony graficy i programiści starają się, żeby domena poprawnie działała na przeróżnych przeglądarkach oraz żeby ogólnie była technicznie sprawna.

Nieraz zdarza się tak, że w tej czy innej przeglądarce, ta, czy inna domena będzie chodziła gorzej, jednakże nie ma, co się zbytnio tym przejmować, w pewnych sytuacjach nie da się dostosować wszystkich ustawień do każdej przeglądarki. Internet jest skarbnicą wiedzy, daje nam możliwości, o których nie zdołalibyśmy uprzednio nawet pomarzyć. A czy zastanawialiście się jak to możliwe, że wszelkie informacje lądują w Internecie? Jakim sposobem to możliwe, że mamy wirtualne punkty sprzedaży? Nim cokolwiek wrzuci się do Internetu, poza tym, że powinno się uwierzytelnić daną informację, trzeba zaprojektować i utworzyć stronę. Tworzeniem stron zajmują się informatycy specjalizujący się w tej właśnie dziedzinie.

To właśnie dzięki ludziom posiadającym zdolność tworzenia stron możemy czytać intrygujące wywiady ze znanymi ludźmi, jesteśmy w stanie sprawdzać, jaka będzie pogoda na jutro i także możemy samemu dorzucać swoje zdanie we wszelkiego rodzaju możliwych miejscach. Strony www gdańsk to czasochłonny proces, którego rezultaty zauważamy odpalając prowadzoną przez nas przeglądarkę internetową. Już po pierwszych kliknięciach znajdujemy się na coraz to innych witrynach, dlatego należałoby od czasu do czasu pomyśleć o tych, jacy to stworzyli, bowiem dzięki nim mamy olśniewającą możliwość poznawania nowego.