Sprzedawanie oraz kupno nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to opcja, z jakiej opłaca się skorzystać. Ekspertka wykonująca usługi w województwie małopolskim ma duże doświadczenie i ciągle się rozwija. Dlatego pomaga klientom prędko i bezpiecznie przechodzić przez proces sprzedaży nieruchomości. Podczas sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadza szczegółową analizę rynku, a następnie ustala cenę nieruchomości, żeby odpowiadała oczekiwaniom zleceniodawcom.

Doradca dba o zareklamowanie nieruchomości oraz zgromadzi niezbędne dokumenty. Przygotowana skuteczna strategia sprzedaży sprawia, że wszystko przebiega w takim terminie, na jakim będzie zależeć zleceniodawcy. Wizerunek nieruchomości będzie przez doradca ds. nieruchomości zaprezentowany nad wyraz rzetelnie.

Kompleksowa obsługa obejmuje: robienie fotografii i filmów, przygotowanie ogłoszeń, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji e mail, umówienie spotkań z osobami zainteresowanymi nieruchomością oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz będzie zajmować się też finalizacją transakcji u notariusza i przekaże nieruchomość w oparciu o protokół zdawczo – odbiorczy.

Jeśli ktokolwiek chciałby zakupić nieruchomość też może skorzystać z usług ekspertki. Odnajdzie ona dla niego propozycje dopasowane do indywidualnych oczekiwań, a kolejno przeprowadzi prezentację idealnych. Po znalezieniu odpowiedniego domu zajmie się także procesem odbioru mieszkania. Zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu, jak i może korzystać z rzetelnego doradztwa dotyczącego tego, jakie obecnie trendy panują na rynku nieruchomości.

Wszechstronna pomoc dopasowana jest do imponujących standardów. Warunki współpracy są dla zleceniodawców jasne, a przedłożony rozkład działań wskazuje, że ekspertka świetnie wie, na czym musi się skoncentrować. Podczas pierwszego spotkania pośredniczka do spraw nieruchomości przeanalizuje oczekiwania klientów i dba, żeby mogli oni odczuwać wsparcie na wszystkich etapach współpracy.