Sprawdzony montaż klimatyzacji w Małopolsce oferowany jest przez przedsiębiorstwo TuKlima. Wystarczy zapoznać się z ofertą podanej firmy i dopasować właściwe urządzenie do swojego mieszkania. Kiedy ktoś natomiast niekoniecznie wie, na co się decydować, to może skorzystać ze wskazówek pracowników. Kolejno, po ustaleniu szczegółów należy umówić się na projekt instalacji i wycenę. Porady są nieodpłatne.

Eksperci wykonają klimatyzacja z montażem szybko oraz bez pyłu. Na witrynie firmy można zobaczyć dowolne realizacje i przekonać się, że rzeczywiście takim specjalistom warto będzie ufać. Ekipa montażowa wiercenie wykonuje bezpyłowo. Klimatyzacja będzie uruchomiona już po paru godzinach od rozpoczęcia.

Każdy montaż ukończy się wypełnieniem protokołu włączenia agregatu i podbiciem karty gwarancyjnej. Następnie, może zostać wykonany serwis gwarancyjny, jeśli tylko będzie taka konieczność. Cyklicznie można również liczyć na odgrzybianie oraz naprawę. Klimatyzacje pośród jakich można się decydować to: do ogrzewania, z oczyszczaczem i na balkon. W katalogu znajdują się klimatyzatory: LG, Samsung oraz GREE. Są to urządzenia wywodzące się od cenionych producentów.

Oznacza to, że będzie się z pewnością zadowolonym z tego, w jaki sposób one działają. Warto zaufać takiej firmie, gdyż specjaliści zakładają sporo zestawów klimatyzacji w ciągu miesiąca. Realizacje są doceniane, wobec czego grono klientów w tej firmie wzrasta. Pracownicy dbają o to, by konsultacje miały miejsce w mieszkaniu zamawiającego. To daje pewność zleceniodawcom, że klimatyzacja będzie dopasowana do ich oczekiwań. Na takiej podstawie wyznaczony jest przez specjalistów również typ montażu.

Kwota za dane zamówienie obejmie: transport klimatyzacji do klienta, montaż agregatu i jednostki wewnętrznej, wykonanie instalacji chłodniczej, wykonanie połączenia sterującego pomiędzy jednostkami, załączenie zasilania do klimatyzatora, odbywający się w czystych warunkach przewiert przez ścianę budynku a także zrobienie próżni wraz z próbą uszczelnienia instalacji.