Sklep internetowy, zrobiony z dbałością o każdy detal, a więc Daglezja.pl to punkt sprzedaży, jaki powstał dla fanów prac ogrodowych. Struktura sklepu Nawozy uniwersalne
jest przejrzysta i w rezultacie bez trudności można się we wszystkim zorientować od pierwszych chwil.

Tym bardziej, że wszystkie produkty są także rozdzielone w działach. W odrębnym dziale umieszczone są obniżki, dzięki czemu konsumenci mają pojęcie, co w określonym czasie opłaca się kupić. Mogą także w efekcie pozwolić sobie na duże zakupy. Opłaca się też zaglądać do kategorii: „Najczęściej kupowane”, w jakiej umieszczone są bestsellery. To pokazuje, że konsumenci mają rekomendowane towary odnośnie jakich opłaca się osobiście przekonać się, że są warte wykorzystania. Można również obeznać się z produktami tygodnia a także rekomendowanym przez ekspertów sklepu asortymentem. Z uwagi na to, że są to wielbiciele ogrodnictwa, to można im zaufać. Dużo osób także zagląda do nowości oraz zagląda do kategorii, w której opisane jest, jaki sprzęt można kupić w ratach.

Na stronie sklepu umieszczonych jest sporo praktycznych wskazówek powiązanych z tym, w jaki sposób zamawiać towary oraz umieszczona jest wyszukiwarka. To przyspieszy dokonywanie zakupów. Dużym atutem jest to, że na witrynie sklepu umieszczony jest blog tematyczny. Umieszczone są w nim interesujące teksty w temacie pracy w ogrodzie. Do kategorii tych zaliczają się: środki ochrony i preparaty, nawozy, nasiona, cebulki kwiatowe, kwiaty domowe, rośliny ogrodowe, doniczki, podłoża, agrowłókniny, odzież ogrodnicza, wycieraczki, drewno opałowe, impregnaty do kostki, sprzęt, narzędzia, nawadnianie, opryskiwacze, oczka wodne, grille, wkłady do zniczy, lampy ogrodowe, Eko SPA, Eko Spiżarnia a także usługi ogrodnicze. Do kategorii w sklepie zaliczają się: środki ochrony i preparaty, nawozy, nasiona, cebulki kwiatowe, kwiaty domowe, rośliny ogrodowe, doniczki, podłoża, agrowłókniny, odzież ogrodnicza, wycieraczki, drewno opałowe, impregnaty do kostki, sprzęt, narzędzia, nawadnianie, opryskiwacze, oczka wodne, grille, wkłady do zniczy, lampy ogrodowe, Eko SPA, Eko Spiżarnia a także usługi ogrodnicze. Nieskomplikowane robienie zakupów w sklepie www Daglezja to duży walor, motywujący do robienia zakupów właśnie w tym punkcie sprzedaży.