Zakład Auto Skup Kielce oferuje profesjonalny skup aut za gotówkę na terenie Kielc. Skupowane są wszystkie samochody, bez znaczenia od stanu technicznego oraz designu. Jako skup aut kielce nabywamy zarówno samochody powypadkowe, jak i sprawne. Marka pojazdu nie jest dla nas znaczący.

Kiedy zaś właściciel pojazdu dojdzie do wniosku, że jego pojazd przeznaczony jest do kasacji to taką usługę także możemy zrealizować. Urzeczywistniając wszystkie świadczenia gwarantujemy załatwienie niezbędnych kwestii formalnych. Znaczy to, że właściciele pojazdu uzyskają poświadczenie o zdemontowaniu samochodu. Przeprowadzamy oględziny samochodu, jak i mamy możliwość go przewieźć ze wskazanego miejsca, wyznaczonego przez klienta. Dbamy o sprawy związane z ubezpieczeniem, a w wypadku kasacji będziemy zajmować się także sprawami w urzędzie.

Klienci doceniają to, że współpracując z nami natychmiastowo dostaną gotówkę do ręki. Prowadzimy działalność legalnie i posiadamy potrzebne kwalifikacje do podejmowania się usług jakie proponujemy klientom. Działamy na terenie miasta Kielce oraz okolicznych miejscowości. Można na nas liczyć na przykład wtedy, gdy pojazd wziął udział w kolizji i nie będzie nadawać się do dalszej jazdy. Jeżeli kierowca potrzebuje szybkiego dostępu do gotówki to również może zdecydować się na nawiązanie współpracy z nami. Bezzwłocznie po sprzedaniu pojazdu dostanie gotówkę.

Nabywamy auta starszej daty, osobowe, dostawcze, gwarantując pełne bezpieczeństwo transakcji. Dotychczasowi klienci mogą każdorazowo oczekiwać na przystępne ceny. Właściciel samochodu, który się z nami spotka może również liczyć na natychmiastową ocenę kosztów. Na naszej stronie internetowej udostępniamy poradnik dzięki któremu klienci dowiadują się, co mogą zrobić, jeśli chcą się pozbywać używanego pojazdu. Tak sprzyjające warunki oferty powodują, że jako rzetelny skup aut za gotówkę w Kielcach mamy bardzo dobrą opinię. Z tego powodu ciągle poszerzamy wachlarz usług oraz udoskonalamy się w obsłudze klientów.