Fabryka Ślubów w kategorii rzetelny i kreatywny fotograf ślubny z Warszawy jest marką uchodzącą za lidera. To team osób z zamiłowaniem, jakie idealnie poradzą sobie z tym, by każdorazowo w pełni oddać wizję Pary Młodej. Fotograf i kamerzysta robią użytek wyłącznie z najwyższej jakości osprzętu, a więc jakość fotografii i filmów jest imponująca.

Fotograf na wesele warszawa już podczas pierwszego spotkania z Państwem Młodym wczuje się w ich koncepcję, wypyta o koncepcję zabawy weselnej i stara się później, żeby nastrój fotografii był dopasowany do całości. Kompleksowa propozycja usług fotografa zawiera fotografie ślubne i sesję Państwa Młodych.

Na dodatek, Państwo Młodzi mogą decydować się na filmy oraz teledyski z tego wyjątkowego dnia. Usługi mogą być zrealizowane nie tylko na terenie województwa mazowieckiego, lecz też w całej Polsce. Sesje ślubne to naturalne zdjęcia oraz kadry. Pary Młode nie czują presji, bo koncepcję mają omawianą z fotografem wcześniej. O tym, w jakim miejscu oraz w jakim klimacie potoczy się sesja zadecyduje Para Młoda.

Fotograf dzięki posiadanemu warsztatowi pracy wprowadza Państwa Młodych w klimat sesji, udzielając podpowiedzi na przykład o tym, jak się ustawić. Zajmuje się on światłem lub wyłapie w plenerze to, co wpływa na doskonałą jakość zdjęć. W albumie zdjęć ślubnych znajdą się wszystkie wydarzenia: zdjęcia z przygotowań, uroczystości zaślubin, pierwszego tańca, a także całej zabawy weselników. Na fotografiach oddane zostaną prawdziwe emocje Państwa Młodych i przyjaciół. I to ze względu na to zdjęcia okażą się niepowtarzalne. Oferta umieszczona jest w pakietach.

Sfotografowany jest cały dzień: od przygotowań do oczepin. Szczegółowa oferta przystosowana jest do oczekiwań Państwa Młodych. Każdy z pakietów zawiera także śmieszne zdjęcia z mini fotobudki, jak i zdjęcia z aparatów instax, jakie można udostępniać gościom. Poza zdjęciami na pendrive zleceniodawcy otrzymują fotoksiążkę oprawianą w płótno albo w welur. Do całości dodane jest drewniane pudełko z odbitkami.