Kobiety kochają być uwodzone

Uwodzenie kobiet to sztuka dla niektórych panów oczywista, a przez innych postrzegana jako niezwykle trudna. Na szczęście można ją opanować, choć zapewne czasami zajmie to nieco więcej czasu. Aby zintensyfikować swoje starania i podnieść szanse na sukces, warto sięgnąć do psychologii. Niektórzy nie wierzą w nią, odmawiając jej nawet prawa do miana nauki. A jednak badania psychologiczne bardzo często mówią ludziom prawdę na temat ich życia, wyborów i postaw. Mało tego, uwodzenie kobiet to niemal sama psychologia.

Zrozumieć kobietę

Kluczem do efektywnego uwodzenia kobiet jest ich zrozumienie. Przykładowo panom często wydaje się, że płeć przeciwna widzi w nich jedynie zasobność portfela i wyłącznie na tej podstawie ocenia ich jako potencjalnych partnerów. Według psychologów takie twierdzenie ma częściowe potwierdzenie w rzeczywistości. Zanim jednak mężczyźni zaczną się oburzać, warto podkreślić z całą mocą, że jest to tylko połowiczna prawda. Panie bowiem robią instynktownie to, co pozwoli zapewnić im oraz ich potencjalnemu potomstwu bezpieczeństwo. Można się zatem oburzać, że biedniejsi nie mają równych szans w uwodzeniu i do pewnego stopnia będzie to prawda. Należy jednak zauważyć, że zamożność to pojęcie względne. Aby uwodzić, wystarczy zatem być zaradnym, mieć stałą pracę i otaczać się kobietami, które te starania docenią. Nie wszystkie panie szukają milionerów, zdecydowanej większości wystarczy mężczyzna samodzielny finansowo.

Sporo uwagi

Efektywne uwodzenie kobiet zawsze zaczyna się od rozmowy. I od jakości tego dialogu zależeć będzie, jak zakończy się ubieganie o kobiece względy. W uwodzeniu ważne jest to, czy mężczyzna ma coś ciekawego do powiedzenia. Dobrze, jeżeli wysławia się poprawnie i umie odnaleźć w towarzystwie. Niemniej jednak priorytetem pozostaje umiejętność słuchania. Generalnie większość kobiet oczekuje od mężczyzny poświęcenia im maksymalnej uwagi. Jeżeli już na etapie uwodzenia rozpraszają go koledzy, czy jeszcze gorzej inne kobiety, uwodziciel raczej nie ma szans na sukces. Kobiety wiele uwagi poświęcają swojemu wyglądowi i najlepiej czują się w towarzystwie mężczyzn, którzy potrafią te starania docenić. Często nie chodzi nawet tyle o to, co mężczyzna mówi, co po prostu o jego zachowania. Zachwyt powinien być widoczny w oczach.

Czasami po prostu nie ma porozumienia

Psychologowie jak nikt inny rozumieją, że ludzie są bardzo różni. I dlatego między innymi mają odmienne preferencje względem potencjalnych partnerów. Czasami uwodzenie kobiet dobrze się zaczyna, ale już po chwili wiadomo, że między dwojgiem ludzi do niczego nie dojdzie. Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, lepiej się z tym pogodzić i próbować dalej. W poradnikach znanych specjalistów znaleźć można różne rady na temat uwodzenia, flirtowania czy budowania związku. Mogą się pokrywać, ale bywają również sprzeczne. Wiele zależy tu bowiem od tego, jakie kryteria przyjmie się do badań oraz obserwacji. Czasami mówi się o chemii między kobietą i mężczyzną, kiedy indziej o porozumieniu dusz. Jedno jest pewne, psychika ludzka to wciąż spora tajemnica.

Więcej o tym jak poderwać dziewczynę możesz dowiedzieć się tutaj. Wzorowaliśmy się trochę na polecanym artykule, ale nie sposób tak profesjonalnie ugryźć tak ciężki temat jak właściciel bloga o profesjonalnym uwodzeniu.

Post Comment