Na czym polega granie w gry?

Dzisiaj post ten jest lżejszy od innych, bowiem chcielibyśmy najzwyczajniej pomówić z Wami o naszej ukochanej tematyce, mianowicie o grach video. Niestety mogę oznajmić, że niezmiernie dużo ludzi w dalszym ciągu sądzi, że gry są szkodliwe i to oczywiście one sprawiają, że młodzież popełnia przestępstwa.

Jest to moim zdaniem szczególnie kuriozalne, bowiem nasza rodzima branża gier komputerowych niezmiernie intensywnie rozwija się (mamy prestiżowych reprezentantów w tej specjalizacji!), a pozostałym nie przeszkadza to w formułowaniu takich bądź innych pogardliwych osądów oraz opinii.

Ostatnimi czasy niezwykle dużo gram w tematy postapokaliptyczne. Jakoś tak gry mi się podobają – być może dlatego, że niektóre z nich wydają się prorocze? Zwłaszcza chyba to najbardziej zachęca mnie do nich. To jest lekko zadziwiające, ale lubię zwiedzać zapuszczone i zniszczone światy, poszukiwać surowców, które zostały lub znacznych składników, napotykać na zorganizowane w jakiś sposób bandy oraz prowadzić rozmowę z nimi, dokonywać transakcji. Wszystko to jest dla mnie ewentualną przyszłością w obliczu zagłady cywilizacyjnej, takiej jak wszechogarniający konflikt atomowy, uderzenie kosmicznego obiektu na ziemię czy też wykrystalizowanie się nowej,alarmującej oraz choroby nie do uleczenia.

Gry video zapewniają nam krótki moment utożsamić się z protagonistą w szczególności z takich uniwersów a także zaznać jego przygód. Ja najczęściej bawię się tak, że albo utożsamiam się z śmiałkiem i biorę te decyzję, jakie w mojej opinii są odpowiednie i które najprawdopodobniej ja bym je wybrał w takich uniwersach, albo nakreślam w wyobraźni usposobienie postaci i gram akuratnie do jego charakteru.

Jestem zmuszony przyznać, że w taki sposób można grać po prostu dużo lepiej, chociaż w pozycje z gatunku RPG. Wiadomo, że światy te są w stanie właściwie pochłonąć – mój przykład wydaje się tutaj perfekcyjny, jako że skończenie czterech części gry ze wszelkimi DLC (porwało mnie to doszczętnie) zabrało mi bez mała dwanaście miesięcy. Rok pykania w właściwie jeden tytuł!

Bezspornie polecam każdemu granie w gry video. To nie tak, jak słyszymy i czyta się w mediach – zabawa przed komputerem w granicach zdrowego rozsądku jest w stanie dać nam dużo zysków. Dla dzieci to może być między innymi angielski, ponieważ za pośrednictwem grania w pozycje mogą one szybciej przyuczyć się go. Znam dużo graczy, którzy dokładnie tą metodą okiełznali angielski, wskutek czego ich przyszłe kształcenie było wartościowsze!

Post Comment