Zapadające w pamięć oraz solidne nadruki reklamowe na t shirtach wykonuje firma Terraprinting. Odzież marketingowa z nadrukiem jest o wiele powszechniej używana właśnie dlatego, że spełnia rolę praktyczną i promocyjną równocześnie. T shirty można przekazać przyszłym, jak i wiernym klientom. Można je rozdawać pracownikom na spotkaniach integracyjnych oraz klientom biznesowym. Można przy wykorzystaniu t shirtów prowadzić kampanie marketingowe. Firma torby z nadrukiem mając do zaoferowania t shirty z nadrukiem świetnie zdaje sobie z tego sprawę, w takim razie ma do zaproponowania jedynie wysokiej jakości towary, jakie powstają z użycia unowocześnionych i bezpiecznych technik.

Na koszulkach można zamieścić logo własnej firmy, hasła promocyjne albo hasła różnego typu. W obrębie takiej usługi wykonywane są również koszulki przeznaczone do uprawiania sportu, dla konkretnych drużyn sportowych. Propozycja drukarni t shirtów Terraprinting obejmuje techniki znakowania jakimi są: sitodruk, folie flex i flock, a także termosublimację. Sitodruk jest metodą wyjątkowo popularną. Bardzo dobrze nadaje się do wykorzystania przy większych zleceniach. Nadruki na t shirtach są solidne i najwyższej jakości. Folie flex i flock używane są najczęściej do nanoszenia numerów i nazwisk na odzieży sportowej. Ponadto, termosublimację stosuje się na białych koszulkach sportowych. Trzeba pamiętać o tym, aby nie zastosować jej na bawełnie.

Jeżeli zamawiający nie wie, jaką technikę wytypować, to eksperci z podanej drukarni zaproponują mu najlepsze, spersonalizowane rozwiązanie. Kwota za zlecenie zależy od wyznaczników jakimi są: liczba t shirtów, typ ubrania do nadruku, wielkość nadruku, ilość kolorów użytych na nadruku oraz metoda druku. Koszulki reklamowe wzmocnią profil konkretnej marki. Mogą być rozdane na konkursach sponsorowanych przez wybraną firmę albo na targach. Można je również dołączyć do zamówień w wypadku, gdy prowadzi się sklep internetowy. Atrakcyjnie prezentująca się oraz trwale zrobiona odzież promocyjna to opcja marketingowa z jakiej korzysta coraz więcej firm.