Renomowana kancelaria biegłych rewidentów działająca na terenie Katowic utworzona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od zera w dniu dzisiejszym pozostaje liderem w swojej dziedzinie. Dyplomowani księgowi oferują usługi księgowe, podatkowe a także usługi doradcze od siedmiu lat. Od tego także czasu mają niemałe zaufanie pośród klientów. Karolina Bielecka jest licencjonowaną główną księgową. W kancelarii zarządza działem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Ma licencję Ministerstwa Finansów na poprowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza działem audytu i innych usług, równocześnie kontrolując prace w dziale księgowości. Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do przestrzegania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Księgowi przy wszystkich realizacjach postępują w zgodzie z zasadami KEZK IFAC. Zawiera wyspecjalizowane działania, zachowanie tajemnicy informacji, odpowiednią dokładność, branżowe kompetencje, neutralność oraz sumienność.

Usługi z zakresu księgowości każdorazowo wzorują się na jak najlepszych rozwiązaniach i na imponującej jakości. Nadzór oraz pozostałe usługi dostosowane są do potrzeb zleceniodawców, a także równocześnie do aktualnych przepisów prawnych. W przypadku jakichś wątpliwości klient może wypełnić formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod adresem i z pewnością w niedługim czasie nawiąże kontakt z nim specjalista z firmy. Po ustaleniu szczegółów relacji można będzie zająć się współpracą. Propozycja jest kompleksowa i zawiera szeroką gamę usług audytorskich, księgowych i poradniczych. Wystosowana jest na równi do dużych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do małych przedsiębiorstw.

Zainteresowani mają możliwość decydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów finansowych ze środków UE, czy doradztwo w obrębie rachunkowości i podatków. Kompetentni eksperci wykonują także solidne analizy oraz sporządzają opinie ekonomiczno – finansowe.
Zobacz na http://www.click2edu.pl/pasjans-pajak/