Jednym z niezwykle wielu pomysłów na obiad jest pizza. W większości zapracowanych domów, gdzie obydwoje rodziców funkcjonuje do spóźnionych godzin, jako formę obiadu oferuje się dzieciom pizze. W tym celu zostawia się pieniążki starszym dzieciom oraz zachęca, żeby po szkole zabrać rodzeństwo do ukochanej pizzerii lub, jeśli pizzeria jest daleko od miejsca zamieszkania- zadzwonić i złożyć zamówienie. Jest to niezwykle ułatwiające, albowiem dzieci się najedzą, a rodzice nie powinni niepotrzebnie zwalniać się z pracy. Rodzice mają też poboczną pewność, że dzieci nie będą korzystały z gazówki.

Niewątpliwie taka forma obiadu nie jest tak do końca wypróbowanym pomysłem, bowiem pizza zamawiana w pizzeriach, to fastfood, ale poprawniejsze to niż głodówka dzieci. Panowie o wiele więcej agi przywiązują do pizz, jakie podaje się w godziwych lokalach oraz pizzeriach. Dla mężczyzn wspaniała pizza powinna zawierać ogromne ilości mięsa, sera, sporadycznie warzyw. Najlepszym dodatkiem warzywnym dla nich jest cebula, pomidor i papryka. Panowie znacznie chętniej jedzą pizze z pionierskimi dodatkami mięsnymi.

Lubią posiadać „dużo” na talerzu. Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn stawiają na smak, a również liczą kalorie. Dla pań pizza powinna być lekka, warzywna. W przeciwieństwie do mężczyzn panie ubóstwiają oliwki, ogórki, szpinak, sałatę, pieczarki, paprykę. O wiele mniej zajadają się mięsnymi pizzami, odwrotnie do panów, którzy ubóstwiają smak boczku, mięsa mielonego, kurczaka grillowanego. Dla jakiegokolwiek konsumenta oraz konesera wyjątkowych przepisów na pizze, funkcja zamawiania przez telefon jest niezmiernie istotna. Jeśli chodzi o kwestię wygody, to jest to nieporównywalnie idealna funkcja.

Stale, kiedy jest tylko możliwość oraz czas, można zamówić sobie dobrą pizzę oraz poczekać w zaciszu domowego kąta na dostawę. Dla wielu ludzi jest to czasem pomysł na obiad. Dotyczy to przede wszystkim zapracowanych rodziców, którzy swoim starszym dzieciom zostawiają pieniądze na pizzę, by nie były głodne. Pizza na telefon od tutaj, to także częste zamówienie, kiedy tak właściwie w sobotni wieczór zbiera się grupka znajomych, by porozmawiać, odprężyć się obejrzeć mecz w telewizji. Nie ma, w owym czasie czasu na przygotowywanie posiłków, a pizza i tak smakuje najpoprawniej.