Seltu to program partnerski z zakresu marketingu wielopoziomowego, doceniany jako perfekcyjny pomysł na własny interes. Firma Seltu pojawiła się w głównej mierze z myślą o rodzimych producentach i klientach. Dzięki zamysłom Seltu można rozwinąć swoją markę i zarabiać na tym, co jest specjalnością działalności. Można spodziewać się systematycznych przychodów oraz mocnej pozycji na rynku. Jeśli wytwórca chce dzielić się przychodami z dystrybutorami, klientami i dealerami w dziedzinie takiej jak własny biznes perfumy to może mieć pewność, że w takim miejscu będzie mieć na to okazję.

Z Seltu dobrze będzie nawiązać współpracę, bo firma dostarczy jakościowe towary objęte gwarancją. Wszystkie oferowane towary są luksusowe, eleganckie oraz w dobrym guście. Seltu to kompetentni partnerzy w biznesie, którzy za każdym razem dotrzymują słowa co do zapisów z umowy. Nie ma mowy o jakichkolwiek przykrych niespodziankach po stronie podanej firmy. Imponująca jakość wyrobów w dobrej cenie oraz zaufanie, jakie budzi team Seltu zachęcają do nawiązania relacji handlowej. Propozycja sprzedażowa jest aktualizowana każdego dnia oraz dostosowana do aktualnych trendów. Co ważne, osoby zarządzające firmą biorą pod wzgląd na bieżąco wszystkie oczekiwania konsumentów i jeśli potrzeby na rynku zmieniają się, to również zostaje to uwzględnione.

Z tego względu Seltu pozyskało już tak dużo rekomendacji i może chwalić się współpracą z licznymi, istotnymi rodzimymi przedsiębiorstwami z branży modowej i jubilerskiej. Od prawie dekady firma jest w branży, stale się rozwijając i tworząc renomę. Aktualnie marka nie nawiązała współpracy jeszcze z markami międzynarodowymi, natomiast dla wielu rodzimych biznesmenów jest to walor. Mają świadomość albowiem, że promowane są jedynie krajowe produkty. To sposobność na to, żeby zaistnieć w świadomości rodaków, którzy o wiele bardziej cenią polskie wyroby i poszukują do przedstawienia swojego image czegoś nieprzeciętnego.