Profesjonalnie wykonywane grawery kablowe to specjalność zakładu GRAWO. Zrobienie techniką grawera laserowego daje pewność, że oznaczniki będą nie tylko solidne, ale także będą estetycznie się prezentowały. Na proponowanych oznacznikach mogą znaleźć się dowolne opisy lub symbole. Do wytwarzania wykorzystywane są najwyższej jakości laminaty, odporne na wpływ warunków atmosferycznych oraz na promieniowanie UV.

Zleceniodawcy mogą też zdecydować się na robienie oznaczników w pozostałych rozmiarach a także z odmiennym układem otworów. Fakt, iż zamówienia są personalizowane doceniany jest przez wielu zleceniodawców, którzy cenią to, że w rezultacie zlecenie będzie wyglądało precyzyjnie tak jak im będzie zależało. Składając zamówienie, wystarczy podać istotne informacje co do wymiaru a także koloru. Trzeba również podać tematyka, jaka ma znaleźć się na tablicy. Barwy, w jakich są dostępne tabliczki to: srebro, żółć, czerwień, niebieski, zielony, biel a także czarny.

Oznaczniki kablowe można zamówić również w dowolnej ilości. Zwykle czas realizacji zlecenia nie jest długi oraz trwa od 1 do 5 dni roboczych. To, ile będzie wynosił precyzyjnie zależy od ilości zamówionych sztuk. Informacje na taki temat otrzyma się od razu, gdy tylko specjaliści zaznajomią się z tym, co mają do robienia. Jeżeli tabliczek jest rzeczywiście wiele, to czas wykonania wyznaczony jest na indywidualnych zasadach. Oznaczniki służące do opisu przewodów i kabli a także zacisków łączeniowych w miejscach ich poprowadzenia i podłączania celem jednoznacznej identyfikacji sprawdzają się perfekcyjnie. I zleceniodawca nie musi się przejmować, że będą niewidoczne. Każdy typ oznacznika jest świetnie scharakteryzowany, a więc nikt nie ma problemu, by w efekcie wybrać taki, jaki spełnia jego oczekiwania.

Na każdym z etapów współpracy można także dowiedzieć się systematycznie, jak zlecenie jest zrealizowane. Zleceniodawcy doceniają współpracę i zalecają podaną firmę innym osobom. Mają świadomość, że otrzymają stricte to, o co im chodzi.