Rzetelne usługi prawne, realizowane w Tarnowskich Górach oraz okolicznych miejscowości to domena adwokat Anety Majowskiej. W jej kancelarii ze wsparcia prawnego korzystają klienci prywatni, właściciele firm oraz spółki różnego typu. Absolwentka studiów doktoranckich specjalizuje się w dyscyplinach jakimi są: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne a także prawo odszkodowawcze.

Przyjazna relacja z interesantami oraz przejrzyste działania adwokat sprawiają, że interesanci mogą czuć się pewnie. Na witrynie https://adwokat-majowska.pl/adwokat-radzionkow można zaznajomić się z kompletnym katalogiem świadczeń. Pobierająca naukę na najlepszych uczelniach specjalistka prawa może poprowadzić sprawy też w języku niemieckim.

Ma również wykształcenie ekonomiczne, dlatego może podejmować się spraw o różnym stopniu zawiłości. Każda sprawa potraktowana jest indywidualnie, a relacja z klientami opiera się na zaufaniu. Interesanci chwalą to, że sposób rozliczenia jest zawsze dla nich jasny. Kancelaria może poprowadzić sprawy: rozwodowe, alimentacyjne, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej, powiązane z podziałem spadku, dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz testamentowego, powiązane z zachowkiem czy w sprawach cywilnych. Zleceniodawcy mogą być reprezentowani w negocjacjach dotyczących prawa cywilnego. Mogą być również dla nich wykonane wzory umów cywilno – prawnych.

Doświadczona adwokat pomoże także w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, w zależności od tego o jaką szkodę chodzi. Dotychczasowo kancelaria może pochwalić się wieloma dobrymi opiniami. Abstrahując od tego, jaki jest stopień skomplikowania konkretnej sprawy, można spodziewać się że wszystko będzie zrealizowane na najwyższym poziomie. Adwokat stale się rozwija. Jej dorobek akademicki i powiązany z praktyką zawodową wygląda wzorcowo. Z tego powodu interesanci chcą z nią nawiązać współpracę. Profesjonalne usługi z zakresu prawa mają zagwarantowane.