Specjalistyczne usługi cięcia laserem oferuje firma Lepsod. Są one precyzyjne oraz zrealizowane bezzwłocznie. Cięcie rewolwerowe wykonane jest z wykorzystaniem wykrawarki rewolwerowej. Jest to model Amada VIPROS 358K/368K. Urządzenie zapewnia stabilne i doskonałe przetwarzanie. Dlatego możliwe jest realizowanie nawet wyjątkowo trudnych zamówień. Zastosowanie wykrawarki oraz doświadczenie pracowników eliminują konieczność szlifowania krawędzi.

Innowacyjny system odsysania odpadów ochrania powierzchnię przed zarysowaniami. Laser Częstochowa polecany jest w wypadku tłoczenia sporej liczby otworów lub różnych powtarzających się kształtów. Stabilny i usztywniony uchwyt prasy rewolwerowej zapewnia skrupulatne pozycjonowanie, również przy dużej prędkości i przyspieszeniu na całkowitym obszarze roboczym.

Dane techniczne o wykrywanych rewolwerowo tworzywach umieszczone są na firmowej stronie. Są to zbliżone wyznaczniki, gdyż klienci mogą złożyć zamówienia prywatne. Specjaliści współtworzą dokumentację z klientem albo opierają się na już przygotowanej. Wykrawarka używana do wykrawania rewolwerowego pozwala na kształtowanie materiałów blaszanych. Poza cięciem na wykrawarce można zrealizować: gięcie, gwintowanie, przetłaczanie, wykrawanie a także znakowanie. Wykrawane mogą zostać przeróżne formy: okrągłe, w kwadracie, w kształcie prostokąta oraz fasolki.

Usługi zrobione z użyciem wykrawarki rewolwerowej, model Amada VIPROS 358K/368K gwarantują trwałe, prędkie i doskonałe przetwarzanie, nawet przy zaawansowanej produkcji. Nie trzeba wtedy szlifować krawędzi. Marka dysponuje innowacyjnym parkiem maszynowym, czyli nie ma zlecenia, z jakim pracownicy nie mogliby poradzić sobie. Zachowanie dbałości o wszystkie szczegóły przełoży się na funkcjonalność, jak i perfekcyjną prezencję uzyskanych elementów. Klienci, którzy przynajmniej raz skorzystali ze świadczeń w takiej firmie z pewnością będą zachęceni do tego, aby robić to regularnie.