Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań z kartonu o dowolnym wykorzystaniu jest przedmiotem działalności marki Waps – kart. Obszar świadczeń firmy obejmuje: kratownice kartonowe o różnych parametrach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka tekturowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy reklamowe oraz kartony na indywidualne zamówienie. Pudełka kartonowe udostępnione są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania tekturowe konsumenci mogą zamawiać w standardowych lub w spersonalizowanych wymiarach. Ta sama zasada odnosi się do przekładek, ochraniających towar w trakcie przewozu oraz magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u tego wytwórcy z pewnością zwrócą wzrok.

Na podobnej zasadzie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Z uwagi na to, że Waps – kart dysponuje dużym parkiem maszynowym, żadne zlecenie nie jest wyzwaniem dla pracowników. Zamawiający mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą optymalnie dostosowane do ich potrzeb. Wystarczy udzielić informacji pracownikom firmy, co chciałoby się spakować i można być pewnym, że zamówienie będzie wykonane stricte w ten sposób, jak się tego oczekuje. Waps – kart zaopatruje klientów indywidualnych, jak i klientów hurtowych.

Wytrzymałe opakowania zagwarantują najwyższą ochronę dla tych towarów, jakie będą w nich przechowywane. Ma to wyjątkowe znaczenie wówczas, gdy są to towary przewożone. Pod adresem https://waps-kart.pl/oferta/opakowania-z-nadrukiem można sprawdzić parametry poszczególnych produktów.

Można też zamawiać wykonane na sposób indywidualny opakowania z tektury, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed zrealizowaniem zlecenia klient będzie mógł sprawdzić próbki testowe i wówczas kiedy je zaakceptuje, zamówienie będzie dla niego zrobione. Klienci mogą zamawiać: kartony przeprowadzkowe, opakowania promocyjne, pudełka tekturowe do domu lub do biura, opakowania transportowe a także opakowania ochraniające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W pudłach można transportować wiele produktów: od sprzętu agd przez jedzenie aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.