Upominki dla gości weselnych z pracowni Decoris są gustowne i wyjątkowe. Jeszcze jakiś czas temu uczestnikom wesela rozdawano krówki lub wódkę z wesela. Teraz niebanalne upominki powodują, że dzień ślubu wybranej Pary Młodej jeszcze długo jest dobrze postrzegany. I z tego powodu można je oglądać na polskich uroczystościach weselnych coraz częściej.

Dobierając rozwiązania z katalogu Decoris, uzyskuje się gwarancję, że upominki dla gości weselnych będą zrobione z zachowaniem wszystkich detali. I że bez wątpienia nigdzie nie będzie takich samych.

Z tego względu weselnicy docenią to, że otrzymują tak wyjątkowe upominki. Pośród nich znajdują się: ozdobne butelki z alkoholem, gustownie zapakowane mydła, pachnące świece, roślinki w szkle, słoiczki z miodem, dekoracyjnie zapakowane szampany, ciasta z wróżbami, ozdobione brokatem butelki oraz można decydować się na projekt zrobiony indywidualnie. Do każdego z podziękowań mogą być dodawane spersonalizowane dedykacje z wstążką. Każdy może dopasować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do motywu panującego na jego uroczystości.

Podziękowania te wskażą gościom weselnym, że Para Młoda poświęciła wolne chwile na wyszukanie czegoś oryginalnego, a nie tylko, że wręczono to, co jest dostępne powszechnie i nad czym nie trzeba się namyślać. Imponująco prezentujący się asortyment podziękowań dla gości weselnych zachęca do złożenia zamówień na wszystkie wyroby zdobione.

Nie ma znaczenia, czy są to butelki z alkoholem, szykownie zapakowane mydła, pachnące świeczki, rośliny w szklanych fiolkach, słoiczki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbami. Można też realizować zamówienia na podstawie własnych koncepcji. Twórcy są otwarci na wiele propozycji i mają zdolności do zrobienia takich gadżetów. Z tego powodu żadne ze zleceń nie będzie dla nich wyzwaniem. Goście, którym podarunki będą wręczane będą zachwycone. Docenią to, że ktoś dłużej dobierał tak niewielki gadżet.