Wyróżnienie bestsellerów, produktów objętych promocją i nowych towarów w sklepie online Bamboli powoduje, że klienci chętnie się w tym miejscu zaopatrują. Opiekunowie, jacy chcieliby, aby ich maluchy miały do wyboru najwyższej jakości akcesoria, mogą zobaczyć, którzy producenci oferowani w sklepie mają do zaoferowania danchair i ze względu na to, że są to topowi producenci, każdorazowo otrzymuje się najlepsze towary.

Można albowiem tutaj zapoznać się z głównymi produktami na przykład od: ABAKUS, AVENT, BABYONO, CzuCzu, CHILDHOME, Egmont, Fisher Price, GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Media Rodzina, Mom’sCare, Nasza Księgarnia, Prószyński, Skip Hop, Skrzat, Trefl, Whisbear, Yookidoo, Zysk i S – ka, Zazu Kids. Rodzice, którzy przeglądają bestsellery mają świadomość, że znajdą modne gadżety, ochoczo wybierane przez pozostałych konsumentów, czyli pewne.

W kategorii z nowościami można wyszukać nowe produkty od ulubionych producentów. Bardzo często rodzice wyczekują na nie, orientując się, co w konkretnym czasie mogłoby się przydać tak samo w wychowaniu malucha, jak i w jego pielęgnacji. W promocjach można na przykład zakupić towary w niewygórowanych cenach, o ile komuś będzie zależało na zaoszczędzeniu pieniędzy. Wszystkie działy są dokładnie podzielone. Opiekunowie planując kupić poszczególne akcesoria mogą je przeglądać pod kątem kwoty do zapłacenia, producenta i rozmiaru. Bamboli to punkt sprzedaży zrobiony bardzo precyzyjnie i w taki sam sposób jest zarządzany.

Precyzyjne charakterystyki towarów są sporym atutem takiego punktu sprzedaży. Można sprawdzić fotografię towarów, a także przeczytać od jakiego wytwórcy pochodzą. Rodzic może też szybko sprawdzić ceny asortymentu. To są ważne kwestie, jakie dla rodziców są podstawą, gdy chodzi o zakup gadżetów dla dzieci. To, że można skupić się na wiodących gadżetach z konkretnych kategorii jest następną zaletą.