Kategoria Zabawa na Zewnątrz w sklepie www Baw Się Z Nami jest działem chętnie przeglądanym przez rodziców wiosną i latem, kiedy maluchy zabawę w domu zmienią na aktywność na świeżym powietrzu. Konsumenci mogą kupować: gadżety ogrodnicze dla najmłodszych, baseny i zabawki do wody, bańki mydlane, domki oraz namioty, gry i zabawy, huśtawki i bujaki, materace, maty i śpiwory, meble ogrodowe, piaskownice i zabawki do piasku, place zabaw, zabawki i pistolety wodne, zjeżdżalnie, sanki i ślizgi a także inne. Tak bogaty katalog produktów w sklep internetowy z zabawkami wskazuje, że rzeczywiście jest w czym wybierać. Jeżeli za oknem świeci słońce, a temperatura będzie sprzyjać przebywaniu na podwórku, opłaca się zapewnić maluchowi najlepszą rozrywkę na dworze.

Zabawa na dworze nie tylko rozwinie maluchy ruchowo, ale też oddziałuje bardzo dobrze na ich kondycję zdrowotną. Dzieci mogą spędzać wolne chwile z bliskimi i równocześnie formować swoją sylwetkę. Jest to dla nich też świetny sposób na zużycie energii. Dostępne w dużej ilości zabawki ogrodowe spowodują, że dziecko na pewno nie będzie się nudził.

Z kolei, na jesień i zimę rekomenduje się produkty z podkategorii Zabawki. Można znaleźć mnóstwo akcesoriów. Są to: artykuły szkolne, bańki mydlane, bujaki dla dzieci, ozdoby, muzyczne, figurki, klocki, kreowanie zabawy, książeczki, lalki i akcesoria, pluszaki, modele do sklejania, piłeczki, samochody i inne pojazdy, zabawki sensoryczne, zabawki antystresowe, zabawki dla najmłodszych, zabawki do kąpieli, zabawki edukacyjne, zabawki plastyczne, zabawki wojskowe, zegarki a także pozostałe akcesoria. Podkategoria Gry i puzzle w sklepie online Baw Się Z Nami jest obszerna. Dostępne są w niej: gry edukacyjne, gry ekonomiczne, gry elektroniczne, gry karciane, gry logiczne, gry pamięciowe, gry planszowe, gry słowne i liczbowe, gry strategiczne, gry zręcznościowe, puzzle, puzzle dla dzieci, puzzle piankowe, puzzle przestrzenne 3 D i 4D, a także pozostałe.