Hurtownia Progress oferuje profesjonalny a także bezpieczny w stosowaniu sprzęt fryzjerski. To przy jego zastosowaniu właściciele salonów fryzjerskich mają okazję oferować układanie włosów na wiele sposobów. W efekcie, można tworzyć wiele doskonałych uczesań, a klienci i klientki będą zadowoleni z tego, że wszystko toczy się przy zastosowaniu nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Efekt stylizacji fryzur też będzie olśniewający. Każdy powinien zainwestować w sprzęt fryzjerski najwyższej wartości użytkowej, który natychmiast przełoży się na prestiż danego salonu. Do najczęściej kupowanych urządzeń wliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki a także trymery. Niezastąpione akcesoria będzie można używać przez wiele lat, gwarantując komfort pracy zatrudnionym fryzjerom w danym zakładzie.

W hurtowni fryzjerskiej można zaopatrywać się nie tylko w osprzęt dla fryzjerów, lecz także w akcesoria, które są niezbędne do jego działania. Są to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty a także rękawiczki termiczne. Każdy, kto dobierze w hurtowni Progress sprzęt fryzjerski ma możliwość kupowania spersonalizowanych gadżetów, dopasowanych do tego, jaką powierzchnią dysponuje fryzjer w salonie.

Dodatkowo, osprzęt będzie można dopasować również do wymiarów fryzjerów zatrudnionych w danym zakładzie. Nowoczesny sprzęt dla fryzjerów udostępniony jest z gwarancją producencką. Można więc oczekiwać na jego bezawaryjne funkcjonowanie przez długi czas. W przypadku, gdyby klient miał jakiekolwiek wątpliwości odnośnie funkcjonowania konkretnego sprzętu, zawsze może go odesłać.

Obsługa klienta jest tutaj na dużym poziomie. Prace naprawcze wykonywane są sprawnie, wobec czego nie trzeba się obawiać, że na długo pozostanie się bez osprzętu w salonie. Konkretne gadżety można zakupić od znanych marek, sugerując się takimi parametrami jak: funkcjonalność urządzenia, możliwość zastosowania gadżetów dodatkowych, wykorzystanie powłoki płytek, typ zasilania, bądź zakres mocy urządzenia.