Nowoczesne oraz praktyczne markizy sprzedaje Monolith. Katalog zawiera głównie markizy premium a także markizy na taras. Markizy tego typu idealnie sprawdzą się na tarasie, dokładając mu atutów aranżacyjnych. Co istotne, będą również wyjątkowo praktyczne. Produkty takie jak żaluzje łódź zagwarantują osłonę przed promieniami słonecznymi, a w dodatku wpłyną na komfort spędzania czasu na tarasie.

Szczególnie, gdy dokupi się do nich części uzupełniające oraz zastosuje funkcjonalności takie jak: silnik elektryczny na włącznik albo na pilota, opcja wyboru kolorystyki, zastosowanie profilu wysięgu udostępnionego w sześciu akcentach kolorystycznych, dobór materiału wykonania z kolekcji Perla, zastosowanie oświetlenia led z opcją zaciemnienia, wykorzystanie opuszczanej falbanki, użycie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith doradzą zamawiającym, co okaże się dla nich najwłaściwsze. Poza markizami na tarasy można zamawiać markizy: na balkon, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak spory wybór daje gwarancję, że każdorazowo dobierze się typ markizy pod zastosowanie, jakie jest dla niej przewidywane. Eksperci Monolith nie tylko wskazują, na jaką markizę się decydować, lecz wskażą, w jaki sposób o nią dbać.

Dla klientów zaoferowane są projektowe rozwiązania klasyczne, ale też oryginalne. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, zależnie od wymagań kupującego. Ekipa Monolith zrobi osobiście pomiar, by mieć gwarancję, że designerski dodatek będzie dopasowany do konkretnego domu. Monolith współpracuje z najlepszymi wytwórcami oraz przedsiębiorstwami zajmującymi się serwisem, czyli można oczekiwać sprawnie wykonanej naprawy, o ile markiza byłaby naruszona lub jakikolwiek jej element dodatkowy nie działałby jak należy. To znaczy, że można będzie dalej być zadowolonym z jej sprawnego działania. Kiedy ktokolwiek myśli, w jaki sposób zmodernizować dom, to markizy Monolith będą się do tego nadawały doskonale.