Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można kupić w sklepie Termolit, obok innych towarów do jakich zaliczają się złączki, zawory, aż po rozdzielacze a także szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker bądź rozwijaki do rur. Tak spory katalog i korzystne kwoty za kolana pex, kolana mosiężne zapewniają zadowolenie konsumentów. W ofercie dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Ich największą zaletą jest pamięć kształtów, niwelująca niebezpieczeństwo zgniecenia albo niszczenia układanych pętli ogrzewania podłogowego podczas wykonywania wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert robi się w oparciu o rynkowe regulacje oraz normy bezpieczeństwa, a więc są wytrzymałe, wydajne i niezawodne. Dostępne towary, jakie można znaleźć w redukcje mosiężne przed przekazaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert złożone są z trzech podkładów: EVOH, warstwy kleju oraz wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury zastosowane są we wszystkich typach wodnych systemów ogrzewania podłogowego. Poza sprzedawaniem wskazanych rur oraz pozostałych produktów folia do ogrzewania podłogowego TERMOLIT zajmuje się układaniem ogrzewania podłogowego. Ponadto, oferta sklepu obejmuje rury Pert – Al. – Pert, a więc rury z wielu warstw, zrobione z wysokiej jakości tworzywa. Używane w nich aluminium sprawia, że mają cechy typowe jednocześnie dla rur zrobionych z metalu, ale i tych, jakie zrobione są z tworzyw sztucznych. Zaprezentowane rury można wykorzystać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, ale też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je więc wykorzystać w: systemach centralnego ogrzewania, systemach sprężonego powietrza, wewnętrznych instalacjach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury nieskomplikowane w założeniu oraz ekonomiczne w standardowym wykorzystaniu. Szacunkowy okres ich eksploatacji przy optymalnej temperaturze wynosi nawet pięćdziesiąt lat.