Najbardziej znane w branży urządzenia, przeznaczone do wykrycia gorączki scharakteryzowane są przez dystrybutora AUTEMO na witrynie internetowej. Dokładne opisy oraz informacje techniczne pozwalają klientom zdecydować się jakie wśród typów wybrać. A udostępnione są: monitoring termowizyjny do wykrywania osób z podwyższoną temperaturą ATM – T5, przemysłowa kamera termowizyjna z wymiennymi obiektywami Pl45i, lekarska kamera termowizyjna Workswell MEDICAS oraz stacjonarna kamera termowizyjna XI400. Medyczna kamera termowizyjna jest przede wszystkim doceniana za szybkość wykonywanych odczytów oraz możliwość natychmiastowego wyselekcjonowania osób z objawami choroby pośród osób nie wykazujących objawów.

Warto zdecydować się na komplety do pomiarów, opierające się na zapisach sztucznej inteligencji. Umożliwiają termowizyjny monitoring osób pod względem
wykrycia symptomów gorączki. Kamery umożliwią bezzwłoczne wykrycie twarzy, również u osób zasłoniętych maską. Udostępniony jest kilkupunktowy pomiar temperaturowy z funkcją zarchiwizowania i wysyłania alertu.

Każde z wyróżnionych urządzeń jest adekwatnie scharakteryzowane, podane są jego dane a także mocne strony i wady. Na tej podstawie można wybrać najlepszy do prognozowanych zastosowań sprzęt. Kiedy natomiast ktoś ma jakiekolwiek pytania, to może kontaktować się z AUTEMO, żeby podejmować ostateczną decyzję po przeprowadzeniu konstruktywnej konsultacji.

Automatyczne systemy, opierające się na nowoczesnym software posiadają wiele funkcjonalności. Dobrze będzie z nimi zapoznać się dokładnie. Opublikowane cechy kamer termowizyjnych, przeznaczonych do pomiarów podwyższonej temperatury przydadzą się osobom, którzy chcą doinformować się, co wpływa na poziom wykonanych pomiarów jak i niezawodność wykrywania osób z symptomami gorączki. Cechy kamer termowizyjnych, wyznaczonych do pomiarów podwyższonej temperatury wskazują, jakich kupujący w danej chwili potrzebuje.