Twoja – Apteczka to punkt sprzedaży dający możliwość kompletnego wyposażenia apteczki w jednym punkcie sprzedaży. Do podstawowego uposażenia apteczki zaliczają się produkty opatrunkowe. Są to: gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe, bandaże. Można tutaj także kupić standardowe specyfiki medyczne, jakie muszą znajdować się w każdej apteczce. W dodatku, można także zakupić nożyczki, koce termiczne, albo ustniki przeznaczone do udzielania pierwszej pomocy.

Dostępne są też rękawiczki jednorazowe. Znaczy to, że w podanym sklepie można zaopatrzyć się we wszystkie produkty, konieczne do kompleksowego wyposażenia apteczki. Mają one różne przeznaczenie, wobec czego można je będzie używać w wielu okolicznościach. Konsumenci mają okazję zakupić nie tylko apteczki domowe, ale również samochodowe, turystyczne, a także do szkół oraz do miejsc pracy. Poza apteczkami dostępnych jest dla zainteresowanych sporo innych towarów do jakich zaliczają się kołnierz ratunkowy z jakich da się zrobić użytek w domu, a także pracując jako ratownik medyczny. Produkty są skrupulatnie podzielone na takie, z jakich korzysta się w domu a także na te, z jakich korzysta się w codziennych obowiązkach lekarzy, ratowników i pielęgniarek, czyli nikt nie powinien się pomylić. Poza apteczkami można w Twoja – Apteczka zakupić dużo pozostałych produktów.

Wszystkie produkty certyfikowane są wyznaczone do ratowania zdrowia oraz życia. Poza apteczkami dla własnego użytku, do szkół lub zakładów pracy można także zaopatrywać się w fantomy z jakich skorzysta się na kursach oraz w książki edukacyjne. Klienci kupują tutaj również: butle z tlenem, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, ubrania medyczne, specyfiki przeciw komarom i kleszczom, asortyment ratowniczy, sprzęt do masażu, sprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, sprzęt treningowy oraz rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne i komplety reanimacyjne.