Możliwość zakupu pudełek z substratem zarośniętym grzybnią oferowana jest w punkcie sprzedaży Golden Teacher. Poza dystrybucją można też na stronie firmy odnaleźć wiadomości w temacie grzybów psylocybinowych. Pudełka wzrostu, nazywane również jako grow kit można w Polsce bez przeszkód prawnych zbadać pod mikroskopem, lecz użytkownicy zobowiązani są pamiętać o tym, że nie mogą doprowadzić do powstania owocników. Wtedy albowiem powstają zakazane w kraju substancje.

Z kolei same komplety oferowane w Polsce, znajdują się w obiegu zgodnie z prawem. Każdy z kompletów jest szczegółowo scharakteryzowany na stronie Golden Teacher, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z wyborem. Golden Teacher to odmiana grzyba psylocybinowego, zaliczana do jednej z bardziej popularnych. Psylocybina to związek chemiczny z typu tryptamin, posiadający cechy psychodeliczne. Znajduje się on w licznych odmianach grzybów.

W zaoferowanej grzybni nie ma psylocybiny, a więc można ją sprzedawać, nabywać oraz być jej posiadaczem. Najważniejsze informacje na temat Golden Teacher i aktualności odnośnie tego, w jakich krajach jest zgodna z prawem hodowla klienci odnajdą na stronie. Grzyby Golden Teacher nieprawidłowo nazywane są grzybami psychodelicznymi.

Wrażenia psychodeliczne mogą być rozbudzone po zjedzeniu większej porcji i powiązane są z odczuciem złej podróży. Podana odmiana, wyhodowana w odpowiednich okolicznościach nie jest trudna w uprawie, ponieważ nie wymaga wywołania szoku termicznego, w porównaniu do innych rodzin.

Wiele ciekawostek w temacie Golden Teacher można wyszukać na witrynie internetowej. Jej twórcy zaznaczają, że nie nakłaniają do spożywania i hodowli substancji psychoaktywnych. Psylocyna oraz psylocybina są niedopuszczane prawem w Polsce. W związku z tym publikowane zdjęcia, wideo oraz artykuły mają charakter edukacyjny. Wyraźnie zaakcentowane jest to że sprzedawcy przedstawiają indywidualne zdanie, przy czym dostępne informacje w temacie grzybów halucynogennych są precyzyjne.