PŁYT BUD to marka, w której można zamawiać obiekty ze specjalnej płyty obornickiej, wypełniajce wiele funkcji. Ceniona jest jako doświadczony wytwórca budynków małej architektury miejskiej do jakiej zaliczają się: pawilon z płyty warstwowej, targowiska, hurtownie, lokale z branży gastronomicznej oraz usługowe, biura oraz budynki socjalne bądź obiekty relaksacyjne. Przy produkcji takich obiektów wykwalifikowani inżynierowie w głównej mierze mają na uwadze zrobienie obudowy ściany oraz stropodachu płyty warstwowej określanej w branży jako sandwich. Technologia ta umożliwia pozyskanie wytrzymałych rozwiązań w konstrukcji. Proces inwestycyjny będzie krótszy, a przyspieszenie realizacji będzie korzystne dla zleceniodawcy. Ponadto, powstałe obiekty da się przewozić.

Uniwersalne pawilony usługowe spełnią nie tylko wymagania projektowe, estetyczne, ale też wpływające na bezpieczeństwo. Formę i elewację obiektu można będzie przystosować do oczekiwań inwestorów. Łatwy i szybki montaż może odbyć się w każdych warunkach atmosferycznych, co jest kolejną zaletą. To zaś przełoży się na zmniejszenie kosztów realizacji. Obiekty typu sandwich zmniejszą zużycie energii, ale też użytkowania obiektu już po przekazaniu do użytkowania. To kolejny walor przekonywujący do współpracowania z firmą PŁYT BUD.

Zleceniodawcy doceniają to, że mogą zlecać nie tylko samo wykonanie obiektu, ale decydować się na wieloaspektową usługę, obejmującą już zrobienie konceptu. Specjaliści z jednej firmy będą zajmować się kompletną inwestycją oraz wykonaniem, co redukuje powstawanie błędów na jakimkolwiek z pułapów współpracy. W dziedzinie tworzenia funkcjonalnych budowli o mniejszych gabarytach podany wytwórca traktowany jest jako lider. Informacje szczegółowe w temacie konkretnej współpracy można omawiać za pośrednictwem formularza na stronie PŁYT BUD. Na takiej samej witrynie można także przeglądać przykładowe projekty.