Firma zajmująca się sprzedawaniem unowocześnionych zabudów na tarasy, czyli Monolith może chwalić się imponującą ofertą. Głównymi towarami są markizy oraz pergole, aczkolwiek w punkcie sprzedaży można zaopatrzyć się także w systemy przeciwsłoneczne stosowane wewnątrz i wykorzystywane na zewnątrz. Można spodziewać się, że abstrahując od tego, jaki dopasuje się towar z Refleksole Poznań, usługa będzie zrealizowana wszechstronnie. Klienci dostaną porady dotyczące doboru odpowiedniego pod wyznaczoną zabudowę rozwiązania, zrobione będą pomiary oraz prace montażowe.

Dodatkowo, doświadczeni pracownicy Monolith świadczą również serwis. Zagwarantowane jest to, że jeżeli klient zaopatrzy się w wyselekcjonowany z oferty element, stworzy niespotykany klimat na tarasie. Można będzie na nim relaksować się o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Przykładowym z elementów jakie prezentują się dosyć innowacyjnie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami można sterować pod dowolnym kątem, co daje możliwość swobodnej regulacji natężenia słonecznego.

Uwagę konsumentów Monolith zwrócą także refleksole. To nowoczesna forma zabezpieczenia pomieszczeń przed słońcem. Co ważne, produkt tego typu można zastosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole świetnie sprawdzą się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną propozycję w katalogu stanowią pergole, czyli zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one przyjmować formę wolnostojącą lub opierającą się. Dostępne są w Monolith pod postacią: tekstylnego składanego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli z aluminium albo praktycznego oraz designerskiego dachu szklanego. Dzięki nim można stworzyć większą przestrzeń na tarasie. Można czuć się tam w 100% komfortowo, przykładowo dzięki akcesoriom jakimi są: oświetlenie ledowe czy rolety boczne uniwersalne. Dla właścicieli ogrodów szklanych rekomenduje się natomiast werandy, funkcjonujące jako systemy ochrony UV.