Słuszny makijaż oczu to najtrudniejszy z etapów całej sztuki dekorowania twarzy. Do jego wykonania potrzeba bowiem nie tylko wprawy, jednakowoż także odrobiny kompetentnej wiedzy. Jeśli odpowiednio dobierzemy kolory oraz kreski do tęczówki naszego oka oraz kształtu powiek, możliwe jest osiągnięcie autentycznej metamorfozy.

Adekwatnie zaadaptowane odcienie cieni oraz kredek optycznie otwierają oczy, akcentują ich barwę oraz świetnie ożywiają całą naszą idealną twarz. Umiejętny rysunek kreski tudzież, koryguje kształt oka, a trafna szczoteczka jest w stanie okiełznać nawet w największym stopniu niesforne rzęsy. Do oczu w kolorze niebieskim wypada wybierać barwy zimne. Mogą to być róże, beże, brązy, szarości, srebrzystości i granaty. Tęczówka zielona doskonale współgra z kolorem wrzosowym, purpurowym i fioletowym. Dla pokreślenia oczu zielonych warto zdecydować się na kredkę brązową lub ewentualnie brunatną bądź ogólny makijaż permanentny.

Piękno atrakcyjnych oczu brązowych najporządniej wydobędą cienie brzoskwiniowe, oranżowe, miedziane lub oliwkowe. Czaru oraz uroku doda grafitowa kredka. Dosyć śmiały wymysł do stylizacji włosów w postaci prostownicy, jak się w wielu przypadkach okazuje zapewnia wielu jednostkom pokaźny kłopot ze zdrowiem oraz jakością tego, co mają na głowie.

Naturalnie, tuż po użyciu tego narzędzia, fryzura staje się gładka oraz nadzwyczajnie ułożona, ale na skutek nadmiernie częstego stosowania, włosy niszczą się, ich pozostałości rozdwajają oraz po umyciu głowy mamy do czynienia ze stogiem siana. Po prostownice nie trzeba sięgać częściej, niż jeden raz w tygodniu. Można jej używać tylko na suche oraz ubezpieczone kosmetykami termoochronnymi, włosy. Jeśli już spowodowałyśmy swoją czuprynę do stanu ruiny, nie respektując zasad użytkowania prostownicy, pora podążyć włosom na zbawienie. To smutne w tym momencie urządzenie odkładamy do dolnej szuflady na chociaż sześć tygodni i nie używamy go pod żadnym pozorem. Do mycia oraz odżywiania zniszczonych pasm używamy silnie regenerujących szamponów, balsamów i maseczek. Kosmetyki takie zawierają kreatynę, która po jakimś czasie poradzi sobie z odnową struktury włosa oraz wzmocni go od wewnątrz.