Kompaktowy generator ozonu opracowany przez przedsiębiorstwo Ozon Food, a więc GO – 02 to drugi w kolejce generatory ozonu od podanego producenta. Złączona budowa oraz wiele opcji związanych z konfiguracją pozwolą otrzymać świetne wyniki. Sprawdzi się to tam, gdzie niezbędne są duże stężenia ozonu albo występuje dużo medium procesowego. Optymalna ilość ozonu powoduje, że żywność z pewnością się nie popsuje, ale będzie idealnie oczyszczona. Wskazany ozonator może wytworzyć ozon z powietrza, z tlenu albo z mieszanki Ozon Booster.

W zależności od przepływu medium, wydajność urządzenia może wynieść od 6 do aż 350 g/h. Widełki dla mocy to od 100 W do 3,6 kW. Zakres temperaturowy, w jakim może pracować niewielki model to od minus 45 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza. Generator zrobi każde z zadań, jakie będzie dla niego przewidziane. Ozon Food to wysokiej jakości Polskie Systemy Ozonowania dla Przemysłu Spożywczego i Owocowo – Warzywnego. Inżynierowie, technolodzy żywności oraz inni eksperci z branży spożywczej to osoby angażujące się w to, aby zbudować i rozwijać systemy jakie dają producentom żywności okazję zdobycia ekologicznej przewagi konkurencyjnej.

Ozonowanie żywności jest ogromną korzyścią dla żywności, dla przedsiębiorców z branży, jak i dla klientów. Jest to pomyślne dla środowiska naturalnego. Zastosowania, w jakich mogą być stosowane generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz spersonalizowane zastosowania. Przemysłowa woda ozonowana gwarantuje maksymalną świeżość wyrobów spożywczych. Umycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość wyrobów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się drobnoustrojów. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd oraz aromat. Wykorzystując generatory nie używa się preparatów chemicznych. Jest to bardzo dobry sposób na rozwijanie swojej firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się zdecydować.