Dokładne wiadomości na temat BM Apartamenty podane są na stronie z lokum na wynajem dla osób które przyjeżdżają do Szczecina w celach prywatnych albo biznesowo. Można pobyt w apartamenty na doby szczecin rezerwować także przez formularz ze strony www.

Apartamenty znajdują się blisko centrum Szczecina, na osiedlu Pionierów. Dlatego można z nich dostać się w terminie w sporo miejsc, co ma znaczenie szczególnie dla tych osób, które pojawiają się w Szczecinie w celach biznesowych. Można też szybko przedostać się do znaczących obiektów turystycznych, nawet gdy nie podróżuje się autem. Mieszkania z BM Apartamenty znajdują się na szóstym piętrze.

Każde z nich ma dostęp do balkonu z jakiego można obserwować panoramę miasta. W ich okolicy znajdują się: apteka, piekarnia, plac zabaw, boisko do koszykówki i piłki nożnej, jak i boisko do siatkówki. Każde z mieszkań jest wszechstronnie wyposażone. Można znaleźć także tutaj takie ułatwienia jak: toster, kuchenka mikrofalowa, pralka, zmywarka, telewizor, naczynia, zestaw herbat i kaw, suszarka na ubrania, suszarka do włosów, lusterko, żelazko z deską do prasowania, akcesoria kuchenne oraz Wi – Fi.

W celu poznania szczegółów wyposażenia oraz pozostałych wiadomości na temat mieszkań, można skontaktować się z właścicielami. Można to zrobić dzwoniąc lub przez formularz rezerwacyjny. Ekskluzywne mieszkania w Szczecinie to doskonała opcja dla osób, które w mieście pojawią się na chwilę. BM Apartamenty sprawdzają się w wypadku osób, które szukają krótkoterminowego wynajmu. Jest to alternatywa dobra tak samo dla klientów indywidualnych, jak i dla klientów biznesowych.

Jeżeli ktoś nie zamierza meldować się w hotelu i lubi kameralną atmosferę, to wynajęcie apartamentu jest odpowiednie dla niego. Warto zapoznać się z najważniejszymi wiadomościami w temacie mieszkań oraz kontaktować się z właścicielami, celem zarezerwowania terminu.