Spotkanie, rozmowa kwalifikacyjna czy też zgromadzenie z przyjaciółmi to wyłącznie co poniektóre z sytuacji, w jakich pewność siebie staje się właściwością pożądaną oraz upraszczającą konstruowanie relacji międzyosobowych.

Niejednokrotnie jednakże sam ubiór, jaki do tej pory grał gigantyczną rolę w budowaniu pewności siebie, okazuje się nie spełniać zamierzonej funkcji. Nie wszelkie panie mają świadomość, iż nie jedynie to, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, jakkolwiek również oraz bielizna damska gigantyczne rozmiary powoduje, iż jesteśmy w stanie poczuć się prawidłowiej nawet, kiedy jesteśmy wdziane cały dzień w sportowy zestaw.

Najważniejsza jest nasza idealna świadomość tego, co nosimy pod ubraniem. Jeżeli jest to uwodzicielska bielizna, czy umyślnie zakupiony na daną okazję komplet, to z pewnością stworzona przez nas świadomość kobiecości wzrośnie, a w konsekwencji staniemy się bardziej odważne i atrakcyjne dla otoczenia. Badania dowiodły, że duże znaczenie ma także wybór koloru bielizny – koralowa, oprócz tego wzmacnia poczucie pewności siebie, dzięki czemu oceniane będziemy, jako otwarte i zdecydowane.

Każdy słyszał o obfitym znaczeniu odcieni, jakie potrafią nie jedynie budować nastrój w pomieszczeniu w zależności od kolory ścian, czy akcesoriów, ale również w istotny sposób wpływają na samopoczucie. Jednakowo ważną rolę odgrywa kolor bielizny, który to ujawnia nie jedynie nastawienie do życia, jednakowoż według naukowców świadczy o charakterze i preferencjach osób ją noszącą. I tak biel, która wydaje się być standardową dla asortymentu jakim jest rapaw.pl – hurtownia koronek, nie oznacza już tylko świeżości i czystości, jak to się zwykło sądzić, jednakowoż mówi również o otwartości. Z kolei czerń nieustannie kojarzona z elegancją to wyraz subtelności oraz indywidualizmu, natomiast czerwień noszona jest przez panie odważne, pełne temperamentu oraz pasji. Nie zawsze jedynym powodem wyboru danej barwy bielizny są cechy osobowościowe kobiety, a częściej powody konkretne to znaczy dobór do dziennego stroju. Najlepszym tego przykładem jest coraz bardziej rosnąca popularność zestawów w kolorze nude, jakie z pewnością są odpowiednie zarówno do ciemnych, jak i jasnych ubrań.