Solidne poprowadzenie Księgi Przychodów i Rozchodów ma do zaoferowania księgowa Justyna Mąkosa swoim klientom. Jest to uproszczony rodzaj ewidencji, używany w uproszczonej księgowości. Dzięki księdze przychodów oraz rozchodów można ustalić zobowiązania podatkowe konkretnej firmy lub osoby. Firma znana w dziedzinie księgowość kraków będzie zajmować się opracowaniem wszystkich ewidencji oraz rozliczeń. W zakresie usługi wykonane będą zadania jakimi są: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz elektroniczna przesyłka deklaracji podatkowych.

Justyna Mąkosa regularnie będzie wprowadzała wszystkie przychody, wydatki i zakupy firmy, na podstawie faktur jakie dostanie od klienta. Na tej podstawie przygotuje dla niego zobowiązania podatkowe, jakie kolejno przedłoży do zweryfikowania. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z takiej usługi mogą oszczędzić sporo czasu.

W dodatku, mogą też spodziewać się, że wszystko będzie zrobione bardzo dobrze. Nie będzie mowy o jakichkolwiek pomyłkach. Warto w takim razie składać zapytanie ofertowe, by nabrać pewności, w jaki sposób odbywa się współpraca z księgową. Usługą, z jakiej tak samo często korzystają przedsiębiorcy jest pełna księgowość. Wiedzą oni, że uzyskają kompletne ewidencjonowanie przychodów i kosztów, jakie będzie prowadzone rzetelnie i w terminie.

Pełna księgowość obejmie wartość majątku wziętą pod uwagę w: wyposażeniu, środkach trwałych, towarach oraz na kontach i w gotówce. To pozwala uzyskać pełny zarys sytuacji finansowej określonej firmy. Jest to znaczące dla przedsiębiorców którzy dopiero co założyli firmę, ale i mających doświadczenie. Szczegółowe dane do analizy systematycznie zoptymalizują skuteczność rozporządzania procesami przepływów finansowych w konkretnej firmie, jaką opiekuje się księgowa. Pełna księgowość jest w dodatku konieczna do oceniania aktualnej kontroli kondycji finansowej firmy oraz analizy zysków i strat.