W wielu sklepach i punktach usługowych klienci mogą trafić na kasy fiskalne w wersjach online. To alternatywa dla tradycyjnych urządzeń, której domeną jest ergonomiczna praca, łatwa obsługa i stosunkowo niska cena.

Ulgi dla przedsiębiorców – zakup kasy fiskalnej online

Nierzadko nowi przedsiębiorcy oraz podatnicy mogą liczyć na ulgi z tytułu zakupu kasy fiskalnej online. Tego typu oszczędność czasami sięga nawet 700 PLN, co jest bardzo atrakcyjne w oczach założycieli firm. Kupując sprzęt, często możesz liczyć na pomoc profesjonalistów. Przykładowo – decydując się na kasy fiskalne Tuchów, otrzymasz fachowe szkolenie, dzięki któremu dowiesz się, jak dokładnie obsługiwać urządzenia. To dodatkowa usługa, ogromnie przydatna.

Czy  każdy musi mieć kasę fiskalną online?

Coraz popularniejsze kasy fiskalne online to wyposażenie sprawdzające się bezkompromisowo w wielu branżach. Ich zaletą jest łatwa obsługa oraz korzystna cena. Poszczególne urządzenia różnią się, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Informujemy również, że od 2021 roku wiele punktów sprzedaży musi wyposażyć się w tego typu sprzęt. Prawo mówi, że kasy fiskalne online będą obowiązkowym elementem do obsługiwania kontrahentów w branżach kosmetologicznych, w salonach fryzjerskich oraz w punktach medycznych. Przypominamy, iż od 2020 roku przepisy zmieniły funkcjonowanie już wielu zakładów. Zmiany dotyczyły praktycznie wszystkie przedsiębiorstwa realizujące usługi naprawcze w branży ogumienia. Jeśli przedsiębiorca nie kupi kasy fiskalnej online, może być narażony na karę finansową. Również jeśli przegląd urządzenia będzie nieaktualny. Należy pamiętać o tym, aby zlecać przeglądy kasy w terminie. Okazuje się więc, że nie każda osoba musi mieć kasę fiskalną online. Aktualnie przepisy mówią o kilkunastu branżach. Warto jednak zainwestować w tego typu rozwiązanie, na przykład zakładając firmę. To rozwiązanie nowoczesne i ergonomiczne – dodatkowo na kasy fiskalne Tuchów możesz naliczyć ulgi, aby nieco zaoszczędzić na inwestycji!