Unowocześnione, gustowne a także praktyczne umeblowanie fryzjerskie można kupić w hurtowni Progress. Umeblowanie fryzjerskie to główne uposażenie zakładu, na jakie nakierują uwagę klientki zaraz po tym, jak pojawią się w konkretnym miejscu. Od tego, w jakim stylu urządzi się salon będzie zależało to, jaką grupę zainteresowanych będzie się przyciągać oraz czy ranga salonu będzie imponująca. Każdy manager salonu fryzjerskiego bez wątpienia ma swoją wizję a propos tego, jak ma on się prezentować. Będą osoby, dla jakich liczą się tradycyjne aranżacje, ale i te, które preferują modernistyczne akcenty.

Niezależnie od tego, na jakie ktoś będzie chciał się decydować meble fryzjerskie, w sklepie Progress z pewnością je odnajdzie. Umeblowanie można będzie dopasować do swoich oczekiwań. W szerokiej propozycji handlowej znajdą się: myjnie, fotele fryzjerskie, fotele barberskie, konsole, poczekalnie, pomocniki, taborety, podnóżki, czy regały. Można będzie również zakupić gotowe zestawy mebli, oddziałujące na porządek w konkretnym zakładzie. Są to elementy umeblowania pochodzące od renomowanych polskich wytwórców. Z tego powodu cechuje je wytrzymałość oraz najwyższa wartość użytkowa wykonania.

Zawsze trzeba kupić meble wysokiej jakości, gdyż to one będą w salonie gościły przez wiele lat. Właściciel salonu, jaki zatroszczy się o design, może spodziewać się, że jego lokal będzie idealnie postrzegany. Jeżeli zatroszczymy się już o umeblowanie, to w tym samym miejscu można zakupić: miseczki, pędzelki, pelerynki, fartuchy, folie aluminiowe, rękawiczki jednorazowe, klipsy, klamry, wałki, papierki. Są to akcesoria bez jakich byłoby ciężko modelować fryzury, czy farbować.