SpiroPrint od początku działalności wykonuje balony promocyjne, jakie da się wykorzystać na dużo okazji. Zleceniodawcy zamawiają balony według własnego konceptu, lecz mogą także oczekiwać na wskazówki ze strony pracowników. Zamawiane torby reklamowe z nadrukiem zrobione są z gumy, a więc będą wytrzymałe. Można z nich spokojnie zrobić użytek na dworze. Są to balony 12 calowe, a nadruk jaki się na nich znajdzie ma wysokość piętnaście na piętnaście cm. Po napompowaniu jego objętość jest 2 razy większa. Nadruki na balonach wykonywane są trwałą metodą sitodruku, wobec czego będą dostrzegalne w każdej okoliczności. W formularzu na witrynie internetowej agencji można obeznać się z dostępnymi kolorami i dobrać odpowiedni pod własne oczekiwania. Balony można zamówić w zestawach po 100 sztuk. Bezpłatnie do zlecenia załączone są koszyczki i patyczki.

Jeśli czyimś targetem są rodziny, w jakich są najmłodsi, to balony reklamowe idealnie stworzą świadomość konkretnej firmy. To, że balon można skonfigurować jest szczególnie sprzyjające, ponieważ wskazuje, że stuprocentowo odda się charakter tego, co ma się do przekazania klientom. SpiroPrint to firma, która zajmuje się już od dawna produkowaniem wysokiej jakości akcesoriów promocyjnych. Mogą to być typowe gadżety, jak na przykład długopisy, bądź też akcesoria unikatowe, do jakich wliczyć można właśnie balony reklamowe. Jest to doskonała opcja promowania, budząca zainteresowanie pośród dzieci.

Przedsiębiorstwa prowadzące działalność skierowaną na najmłodszych lub przeznaczoną na dystrybucję towaru dla dzieci muszą uwzględniać takie akcesoria. Oferowane balony są solidne, ze względu na zaprojektowanie z mocnej, gumowej powłoki. Pozostałe gadżety, jakie można zamawiać w tej drukarni to: długopisy, kalendarze w formie książek, ubrania, notesy, smycze, ołówki, parasole, kubki, zapalniczki, pamięć przenośna, powerbanki, breloczki oraz otwieracze, podkładki oraz podstawki, przypinki, leżaki, akcesoria świąteczne, akcesoria sezonowe, gadżety dla konkretnych branż, zegary lub gadżety powiązane z COVID – 19./p>