Monolith to marka zajmująca się dystrybucją estetycznych oraz użytecznych pergoli na taras. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje pergole materiałowe, pergole lamelowe a także pergole szklane, wyglądające jak dachy szklane. Każdy rodzaj pergoli opisany jest na witrynie internetowej. W dodatku, można sprawdzać przykładowe zamówienia i dobrać dla siebie adekwatny typ.

W efekcie, nowocześnie zaprojektowana pergola będzie przystosowana do kompletnej architektury domu. Sprzedając pergole markilux przedstawiciele Monolith kierują się za każdym razem spersonalizowanym podejściem. Eksperci nie tylko doradzą, na jaką pergolę się zdecydować, lecz także wskazują, w jaki sposób zadbać o pergolę. Dla klientów zaoferowane są na równi wyjścia klasyczne, ale też niebanalne. Wycena jest za każdym razem przygotowana jednorazowo, w zależności od potrzeb klienta.

Pracownicy wykonają samodzielnie pomiar, aby mieć pewność, że designerski dodatek będzie w stu procentach przystosowany do określonegopomieszczenia. Z uwagi na to, że Monolith współpracuje z wiodącymi producentami oraz firmami serwisowymi, można spodziewać się sprawnej naprawy, kiedy tylko pojawi się taka potrzeba. Klienci zdecydowani są na pergole jako skuteczną osłonę przed promieniami UV na tarasie. Na dodatek, motywuje ich to, że pergole takie wyglądają nad wyraz fantastycznie. Wiodące walory zaoferowanych pergoli, niezależnie od ich rodzaju to: duża użyteczność, niemały dobór gabarytów, odporność na oddziaływanie wiatru oraz opadów deszczu. Żeby taras wyglądał znacznie efektywniej, zamawiający mają możliwość zamawiać akcesoria do pergoli. W punkcie sprzedaży dostępne są: oświetlenie led, panele przesuwne, promienniki ciepła, rolety pionowe. Akcesoria takie pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się znajdowaniem się pod pergolą, abstrahując od pory dnia. Dla przykładu, oświetlenie można zmontować w wybraną część pergoli i cieszyć się przebywaniem w gronie najbliższych na tarasie, nocą, także w zimowych miesiącach. Pergole proponowane przez Monolith idealnie wpasowują się w projekt nowocześnie zaprojektowanych budynków.