Kris Gomula to ekspert, jaki będzie zajmować się kompleksowo stroną internetową. Polski specjalista SEO posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w agencjach SEO rodzimych, jak i międzynarodowych. Po wdrożeniu określonych czynności z obszaru pozycjonowania witryna klienta będzie bez zarzutu. Uzyskanie wzmożonego ruchu na witrynie przełoży się na lepsze wyniki sprzedażowe oraz na popularność danej marki.

Ekspert Search Engine Optimization skontroluje stronę www, a po szczegółowym audycie zajmie się naprawą tych czynników, jakie należy poprawiać. Cena za tak wielokierunkowe czynności SEO zależy od faktu, jak dużo na witrynie będzie trzeba zmieniać a także od faktu, w jakiej dziedzinie funkcjonuje klient. Consultor SEO oferująca indywidualną wycenę kosztów jest atrakcyjna dla klientów.

Specjalista włada językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim i hiszpańskim. Może udzielać pomocy klientom z Chile, jak i z innych krajów. Wszechstronne rozwiązania Search Engine Optimization, gwarantują zleceniodawcom większy ruch na stronie. Kris Gomula posiada wykształcenie z web designu oraz z marketingu i zarządzania. Ten ekspert będzie zajmować się nie tylko SEO, ale też reklamą. Głównie zajmie się polepszeniem budowy konkretnej strony, po to, by nawigacja była mniej skomplikowana. W efekcie, użytkownicy będą zachęceni do kupowania asortymentu, poznawania artykułów, korzystania z określonych świadczeń, bądź też przeglądania wszystkich podstron.

Będą także rekomendować konkretną witrynę innym osobom z grupy docelowej. Obszary działalności Krisa Gomuli to: optymalizacja, link building, audyty SEO, UX, User Interface, marketing treści, CRO, strategie AdWords, e – mailowe kampanie marketingowe, kampanie odbywające się w social mediach, analiza www. Widać wobec tego, że witryna będzie perfekcyjna pod każdym względem. I to przekonuje do budowania współpracy. Ten profesjonalista zamieści stronę firmy na szczycie rezultatów poszukiwań.