Kolekcja Sant Agostino to estetyczna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to włoska firma, jaka swoją pozycję w zagranicznym przemyśle ceramicznym tworzy od przeszło 50 lat. Określone produkty, podpisane jako Sant Agostino stanowią połączenie włoskiego rzemiosła, tradycyjnego podejścia a także nowoczesnego podejścia. W familijnej manufakturze bardzo dużą uwagę będzie przykładać się do wysokiej jakości zaprojektowanych płyt. Jeśli natomiast chodzi o modernizm, to doskonałym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwala to Włochom stworzyć płytki, które idealnie imitują piękno oraz pełnię przyrody. Nic dziwnego, że wyroby takie są światowymi hitami. Dużą popularnością cieszy się chociażby kolekcja Blendart, naśladująca drewno z efektem postarzenia. Dostępne wyroby z włoskiej kolekcji można kupić w sklepie www Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek dostępne wyroby są bardzo precyzyjnie scharakteryzowane, jak i dodawane są do nich grafiki. Z tego powodu jakikolwiek kupujący nie ma wątpliwości a propos tego, na co powinien się decydować.
Ponadto, jeżeli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania, to może o wszystko dopytać pracowników sklepu, jacy świetnie znają się na dostosowaniu płytek do wybranych pokoi.

W sklepie umieszczone są wszystkie kolekcje od wskazanego producenta. Płytki mają przeznaczenie ścienne lub podłogowe. Mają też różne wymiary, wobec czego każdy może je dopasować do własnych oczekiwań oraz do zastosowania, jakie dla nich przewiduje. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia to czternaście dni.

Płytki można dopasować pod względem: rozmiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, wybarwienia a także grubości. Poza płytkami na ściany i na podłogi dostępne są również: wielkoformatowe, gresy oraz do łazienek. Klienci mogą wybrać wśród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Efekt naturalnych kamieni sprawdzi się doskonale we wnętrzach modernistycznych lub zainspirowanych industrializmem. Kiedy ktoś zastanawia się nad tym, aby mieć w domu oryginalne pomieszczenia, to musi decydować się na ten zakup.