Perfekcyjne wykonania w zakresie realizowania projektów a także urządzania wnętrz to znak rozpoznawczy firmy Excellent. Z tego powodu działający na terenie Wrocławia lider w zakresie wykonywania projektów, wykańczania oraz wyposażania mieszkań nie ma sobie równych. Przykładowe realizacje można oglądać na witrynie internetowej. Wywołują doskonałe wrażenie. Podobnie, jak korzystne opinie, jakie marka uzyskała od dotychczasowych zleceniodawców. Portfolio w obrębie realizacje pod klucz jest imponujące. Można również zobaczyć ekspozycje, w showroomie firmy we Wrocławiu. Zleceniodawcy interesujący się nawiązaniem współpracy mogą zobaczyć i dotykać materiały używane do prac remontowych.

Mogą również zobaczyć pełną gamę towarów firmy, wykonywanych z najwyższej jakości podzespołów. Pośród nich są: posadzki, płytki ceramiczne, armatury, blaty, wanny, kabiny prysznicowe, fronty kuchenne, dowolne elementy niezbędne do wykończenia pomieszczeń w gotowych aranżacjach. Wzorcownia Wnętrz Excellent swoim wyglądem daje pewność, że remont domu lub jego urządzanie od podstaw będą korzystne, z dobrymi efektami {i|oraz mniej czasochłonne aniżeli w przypadku współpracy z inną firmą. Klienci mogą korzystać z pomocy przypisanego im Koordynatora. Excellent jako działający na terenie Wrocławia lider w dziedzinie wykonywania projektów, wykańczania oraz wyposażania mieszkań dba wyjątkowo o to, aby jego propozycja usług zaliczała się do atrakcyjnych. Zrealizuje wszystko w trybie pod klucz, co jest doceniane przez klientów. Marka specjalizuje się w remontach oraz w branży wyposażenia łazienek.

W Excellent pracuje 300 doświadczonych pracowników, z określonych dziedzin. W dwóch dużych magazynach składowane są niezbędne towary do dalszego wyposażenia mieszkań klientów. Pochodzą one od doświadczonych wytwórców, co wskazuje na wysoką jakość wykonania. Salon Firmowy, prawie sześćdziesiąt Studiów Excellent, ponad sto dziesięć Autoryzowanych Salonów Excellent oraz ogólnopolska sieć około 1000 marek zdecydowanych na współpracę – cała baza firmy wpływa na rangę Excellent.