DJ Lama to DJ z województwa opolskiego rekomendowany na uroczystości weselne. Od początku kariery cieszy się niemałym uznaniem wśród Nowożeńców oraz Gości, bo każdą oprawę przygotowuje nieszablonowo. Nie ma w jego wypadku mowy o jakichkolwiek standardowych postępowaniach Muzyka puszczana przez dj na wesele śląsk jest bezpośrednio taka, jakiej oczekują Nowożeńcy. Ponadto, osobiście też decydują, jakie efekty specjalne zamierzają mieć na uroczystości weselnej. Mogą to być: taniec w chmurach, bańki mydlane, fotobudka albo innego rodzaju atrakcje.

Konkretne zabawy weselne też przystosowane są do charakteru danej uroczystości. Oznacza to, że Młoda Para ma wpływ bezpośrednio na wszystko, co ma miejsce w czasie przyjęcia weselnego. Didżej z Kluczborka najczęściej gra w miastach takich jak: Opole, Kluczbork, Nysa, Brzeg, Namysłów, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn – Koźle, Prudnik, Byczyna, Praszka, Gorzów Śląski. Jest to profesjonalny didżej z Opola, rekomendowany głównej mierze ze względu na to, jaką posiada charyzmę.

Za każdym razem porwie do bawienia się nawet takie osoby, które są opieszałe. Oferta artysty obejmuje nie tylko województwo opolskie, lecz również Łódź i okolice. Jeśli ktokolwiek szuka wodzireja i didżeja, to didżej Lama z pewnością spełni jego oczekiwania. Już od ponad 7 lat zabiega o to, żeby każde wesele było wyjątkowe i było idealnym wspomnieniem w dalszych latach tak samo dla Nowożeńców oraz bliskich.

Młode Pary cenią didżeja Lamę za: indywidualnie dobraną playlistę piosenek weselnych, niebanalne pomysły, mnóstwo doskonałej muzyki, ciekawe zabawy z gustem oraz z klasą. DJ Lama dysponuje wysokiej jakości osprzętem, co zapewnia pozyskanie wzorcowych wyników na weselu. Jako wodzirej na weselu spowoduje, że goście będą bawić się do największych hitów wszechczasów, jak i ochoczo biorą udział w kreatywnych zabawach i animacjach. Pewne jest to, że na weselu przygotowanym przez tego didżeja nikt nie będzie się nudził.