Słowo promocja przyciąga klientów na magnes, jeśli można zapłacić za danym produkcie mniej to po co przepłacać? Drogeria Hebe dba o swoich klientów oraz chce przyciągać nowych poprzez promocyjne ceny. Dlatego też raz na 2 tygodnie powstają gazetki promocyjne Hebe, w których znajdują się obecne produktu osiągalne w niższych cenach. Gazetka znajduje się oczywiście w sklepie, ale co najważniejsze dostępna jest na stronie internetowej Hebe. W obecnych czasach wiele osób korzysta jednak z aplikacji, która gromadzi wiele gazetek promocyjnych – także Hebe. W szybki i wygodny sposób można zapoznać się z przecenionych asortymentem.

Gazetki Hebe są w przejrzysty sposób podzielone na różne działy: ulubione marki kosmetyków; pielęgnacja, koloryzacja i stylizacja włosów; makijaż, akcesoria do makijażu; włosy; twarz; higiena; dzieci; zdrowie; dermokosmetyki, czy zapachy. Często także na końcu gazetki jest ustanowiona ogólna zniżka kosmetyków na daną markę. Lubimy dbać o siebie, próbować różnych kosmetyków, czasem mamy alergię, dlatego też warto kupować w cenach promocyjnych.

Każda oszczędność pieniędzy cieszy, ponieważ można je wydać na inne przyjemności. Dlatego też warto zapoznawać się na bieżąco z gazetkami promocyjnymi Hebe, zwłaszcza że można to zrobić bez wychodzenia z domu. Brak czasu powoduje, że trudno chodzić po sklepach i wyczekiwać na promocje. Naturalnie dla sklepów ustalanie promocji jest korzystne, przyciągają klientów, którzy zazwyczaj i tak przy okazji kupują inne przydatne produkty.