Tantra to pradawna praktyka duchowa rozwinięta wiele tysięcy lat temu w Indiach. Tantra jest nauką, sztuką oraz sposobem na życie. Nauczana od początków ciągle i nieprzerwanie, wykonywana przez hinduskich praktyków tantry od pradawnych czasów. Słowo tantra pochodzi z sanskrytu i dosłownie oznacza narzędzie do poszerzenia świadomości ze zwykłej na niezwykłą, wyzwolenia wszystkich energii i zjednoczenia z boską świadomością.

Jest to dla wielu ścieżka życiowa, która wiedzie ku zrozumieniu samego siebie oraz drugiego człowieka. Bez względu na to, w jaki sposób tantra jest przez nas postrzegana i rozumiana, stanowi doskonałą formę odskoczni od codziennej rzeczywistości. Masaż energetyczny może być jednorazową przygodą lub przekształcić się w coś poważniejszego i stałego. Wszystko zależy od potrzeb indywidualnych każdego człowieka. W wielu przypadkach na jednej sesji się nie kończy. Głównie dlatego, iż masaż energetyczny wyzwala w człowieku niespotykaną przez niego wcześniej energię, moc, a także pogłębia samoświadomość.


Masaż energetyczny i jego znaczenie w duchowym rozwoju człowieka.


Spotkania związane z masażami tantrycznymi, przekazujące człowiekowi życiową energię mogą być niesamowitym doświadczeniem, powiązanym z pogłębianiem swojego życia wewnętrznego. Mogą być czymś jednorazowym lub stać się czymś poważniejszym. Dla wielu osób spotkania tantryczne działają w sposób taki, że wywołują prawdziwą wewnętrzną transformację, poprzez wielopoziomową i długoterminową praktykę działań kierujących w stronę duchowego rozwoju.

Na stronie https://www.kalalunatemple.com.pl znajdziemy szereg informacji związanych z masażami, ich rodzajami oraz tym, czego możemy doświadczyć podczas ceremonii masażu tantrycznego i na jakich płaszczyznach on działa.

Te wspaniałe ceremonie, wykonywane mogą być zarówno dla kobie jak i mężczyzn. Bez względu na wiarę, orientację, poglądy, każdy może przyjść i skorzystać z dobrodziejstw, jaki daje profesjonalny masaż tantryczny.

(artykuł reklamowy)