Najczęściej wykonywane reparacje w FixMyPC to: wymiana matrycy, reparacja płyty głównej, czyszczenie komputera osobistego, czyszczenie PC, zmiana dysku, wymiana pamięci, wymiana procesora, zmiana gniazda zasilania.

Decydującym momentem każdej tego typu naprawy jest klasyfikacja, czyli wyszukanie przyczyny niepoprawnego funkcjonowania komputera i laptopa. W serwis komputerowy FxMyPC jest ona za każdym razem błyskawiczna oraz bezbłędna, z uwagi na lata doświadczenia pracowników. Dodatkowo, umiejętni specjaliści potrafią sobie poradzić też ze skomplikowanymi i rzadko spotykanymi awariami. Propozycja jest wystosowana do osób mieszkających w Kwidzynie, jeśli jednak ktoś nie mieszka w Kwidzynie, a planuje właśnie tutaj mieć wykonaną reparację to może osobisty osprzęt przesłać kurierem do serwisu. Reperowane są pecety i komputery osobiste cenionych producentów.

Pracownicy sporo elementów mają w pracy, a gdy jakichś nie mają – to są one od razu zamówione. To przyspiesza proces naprawy. Konsumenci cenią poziom profesjonalizmu jakim cechuje się wskazana marka, natychmiastowe zrealizowanie usługi a także korzystne koszty naprawy. Oferowana jest kompletna gama świadczeń z zakresu informatyki, pozwalających naprawić, ale też ulepszyć sprzęt komputerowy. Naprawy wykonywane są dla klientów prywatnych oraz dla firm. O ile wobec tego osprzęt nie zadziała jak należy to warto zgłosić się do doświadczonych serwisantów. To oni szybko zdiagnozują awarię i usuną usterki związane ze sprzętem i podzespołami, jak i software. Najwyższy standard świadczeń to wynik tego, że eksperci FixMyPC mają świadomość, że sprzęt komputerowy jest nad wyraz znaczący w wypełnianiu obowiązków zawodowych. Wykonywane są też zlecenia niestandardowe. Na przykład, dużą uwagą chwali się świadczenie custom loop, obejmująca dobór i montaż zestawu chłodzenia przy użyciu cieczy. Abstrahując od tego, czego dotyczy naprawa, można mieć przekonanie, że będzie z korzyścią dla właściciela sprzętu. Często przeprowadzane prace serwisowe są na to dowodem.