W punkcie sprzedaży Prezent Simple można kupić interesujące upominki dla wielbicieli wędkowania. Zapewnione jest to, że koszulki z interesującymi nadrukami będą podobały się na równi początkującym wędkarzom, jak i tym, którzy mają już spore doświadczenie. Oferta z kategorii prezent dla wędkarza odnosi się w głównej mierze do koszulek, aczkolwiek można utworzyć też komplet prezentów, kiedy kupi się bluzę, czapkę lub kubek. Niezależnie od tego, jaki będzie to prezent, może sprawdzić się w ramach niespodzianki na urodziny, imieniny lub chociażby na jubileusz z okazji rocznicy przygody wędkarskiej. Jako, że upominki dotyczą wielu działów tematycznych, można zaopatrzyć się w dużo towarów. Wystarczy świetnie znać upodobania osoby, której planuje się wręczyć upominek, aby wiedzieć, na czym będzie jej zależało w największym stopniu. Szczególnie dużą popularnością chwali się regularnie rozszerzana kolekcja akcesoriów z „Januszem wędkarzem” albo z modnymi w Internecie małpami sundajskimi. Czasy, kiedy wędkarzom wręczano klasyczne podarunki, kojarzące się z ich pasji dawno minęły.

Przyborniki wędkarskie z powodzeniem zastąpione są przez modne gadżety. W bogatej kolekcji wzorów można wyszukać te z zabawnymi napisami lub z wyrazistymi grafikami. T – shirty można kupić w pełnej siatce rozmiarów a także w licznych kolorach. To, jak w efekcie będzie prezentować się t shirt można sprawdzić za pomocą specjalnej wizualizacji dostępnej na witrynie dla kupujących. Prezenty można kupić dla: taty wędkarza, męża wędkarza, początkującego wędkarza, doświadczonego wędkarza, dla dziecka, czy dla kolekcjonerów.

Wystarczy spojrzeć na to, jakie są dostępne napisy oraz dobrać właściwe. Na witrynie www, w dziale prezentów przeznaczonych dla wędkarzy podane są podpowiedzi z takiego zakresu, dzięki czemu można prędzej wybrać odpowiedni podarunek. Wyjątkowo są rekomendowane t – shirty z najwyższej jakości bawełny, komfortowe w użytkowaniu. Można do nich dokupić przydatne dodatki: kubki, czapki z daszkiem czy torby na zakupy.