Mężczyźni posiadają osobisty styl życia, fason pracy, styl rozmowy lub nastawienia do praktycznych spraw. To przykre takie sposób bycia, dobitnie nie zawsze przekłada się na posiadanie własnego stylu ubierania się. Wielu panów w ogóle nie przywiązuje wagi do tego, jak oraz w co się ubiera. Ważne, by były to wskazane części garderoby. Mniej istotny jest krój, kolor, materiał, marka. Bez jakichkolwiek zahamowań wypada to zmienić.

Wypada wypracować sobie swój własny męski styl życia. A nie jest to takie proste. Duża grupa panów nie ma żadnego pomysłu na siebie. Ich dotychczasowy męski styl odpowiada im mimo, że nie do końca jest to styl odpowiedni do osobowości, nie jest to styl dopieszczony ani ciekawy. Są niemniej jednak i tacy panowie, jakim nie zależy na designie. Panowie nie chcą być nijacy. Chcą być łączeni, rozpoznawani.

A to skłania ich do badania własnego osobistego stylu ubierania się. Istotne, by taki styl odpowiadał im, by pasował do osobowości. By panowie mieli myśl, iż są dobrze ubrani a nie przesiani. Takim stylem pasującym wielu panom jest styl matthew fox lost. Oczywiście w takim stylu ubiera się większość gwiazd telewizji. Panowie wybitnie nieraz na zakupy wybierają się ze swoimi kobietami – znacznie więcej o tym na domenie internetowej Blog dla mężczyzny. Z reguły to właśnie panie piastują pieczę nad stylem swoich mężczyzn.

To naturalnie dzięki pomysłowi pań na to, w jaki sposób ma się ubierać ich facet ten wygląda faktycznie przyzwoicie, jest ubrany sumiennie oraz co najważniejsze ma swój niesztampowy męski styl życia, styl ubierania się. Jest to faktycznie niezwykle istotne. Każdy z nas ma obowiązek taki styl posiadać. Ubieranie się nie powinno być tylko i wyłącznie obowiązkiem. To w głównej mierze zabawa z modą, zabawa ze strojami. Musimy posiadać pomysł na to, jak chcemy wyglądać. Swój styl mają nie jedynie kobiety. Coraz więcej panów przywiązuje wagę do tego, jak się ubierać, jaki mieć swój męski styl. Jeśli nie mają żadnego pomysłu na samego siebie wtedy korzystają z pomocy speców, stylistów. Nie jest to nic wstydliwego. Nieraz wystarczy kilka rad, kilka propozycji, aby totalnie zmienić siebie, swój styl, by wyglądać i zachowywać się całkowicie inaczej.